Keystone logo
Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Wstęp

Celso Lisboa urodził się w mieście Rio de Janeiro na początku 20 wieku. Syn nauczyciela, zaczął swoje życie poświęcając się polityce jako radnego i ustawodawcę państwa w 1950 roku. W tym czasie opracował projekty o znaczeniu gospodarczym i społecznym oraz z własnej inicjatywy, założona i utrzymywana Recovery Center Bela Vista i dobrostanu pracy socjalnej dla nieletnich. Zmniejszenie nierówności społecznej poprzez edukację jakości był sen, twój sen.

W 1964 roku porzucił działalność polityczną, aby znaleźć Kolegium Atheneu Brazilian, zmierzającego do średniej i liceum. Kontynuując swój sen, utworzony w 1971 roku, Uniwersytet Towarzystwo Celso Lisboa. Umacnia swoją historię sukcesu w 1998 roku, instytucja podbić pozycję University Center, oferując oprócz kursów w zakresie zarządzania, absolwentów na zdrowie i środowisko.

Celso Lisboa jest najlepszym ośrodku uniwersyteckim Zdrowia i Wellness w Rio de Janeiro. Z 45 lat istnienia Instytut przeszkolono ponad 20.000 uczniów w swoich studiów licencjackich. Jest 14 tysięcy metrów kwadratowych infrastruktury na jednym kampusie w sercu Północnej Zone, naprzeciwko stacji Sampaio autostradzie:

80 sal lekcyjnych podzielonych na 5 bloków 18 laboratoria do ćwiczeń 4 pracownie komputerowe 3 audytoria Multi-sport siłownia akademia biblioteka

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Rua 24 de Maio, 797 Engenho Novo – Rio de Janeiro CEP: 20950-092, , Rio de Janeiro

    pytania