Keystone logo
Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Wstęp

Uczelnia Historia

Wszystko zaczęło się ponad siedem dekad w dzielnicy Campo Grande z, projektu edukacyjnego Szkoła Afonso Celso popełnione do ideałów, potrzeb i kultury Rio West Zone. Pierwsza jednostka nauczania uczelnia, założona w 1969 roku, był wydział ekonomii, rachunkowości i administracyjnego Sreder Moacyr Bastos.

W ciągu tych lat, dowiadujemy się, że wizerunek uczelni jest wizerunek każdego z uczniów - ich szkolenia, ich wiedzy, ich pogląd na świat, ich zdolności w obliczu przeszkód. A przede wszystkim, ich świadomości obywatelskiej. Student jest naszym największym atutem, nasze lustro. Więc nigdy nie pozwolimy czysto wizja rynku edukacji pokrywa się z wartościami etycznymi.

Tradycja i nowoczesność, jakość doskonałości akademickiej i pionierskiego ducha, kompetencji i wiarygodności, zaawansowania technologicznego i najlepszy infrastruktury w West Zone Rio de Janeiro / RJ. Wszystkie te cechy definiują University Center Sreder Moacyr Bastos, który stanowi nie tylko dobrzy fachowcy przygotowany na rynku pracy, ale przede wszystkim dobrych obywateli.

Naszym celem zawsze było przyczynienie się do budowy i upowszechniania wiedzy, umożliwiając obywatela do transformacji mediów społecznej i zawodowej. I pragnienie, aby osiągnąć ten cel, od chwili rozpoczęcia do integracji grupy edukacyjne UNIESP stała się jeszcze silniejsza w każdym z nas.

Misja

Naszym celem zawsze było przyczynienie się do budowy i upowszechniania wiedzy, umożliwiając obywatela do transformacji mediów społecznej i zawodowej. I pragnienie, aby osiągnąć ten cel, od chwili rozpoczęcia do integracji edukacyjne Grupa UNIESP stał się jeszcze silniejszy w każdym z nas.

Infrastruktura

Siedziba Campus Uniwersytetu Center Sreder Moacyr Bastos znajduje się w centrum dzielnicy Campo Grande, na zachód od miejscowości Rio de Janeiro. Mając dwa wejścia, Campus jest łatwy do zlokalizowania i pozwala na dostęp osób z różnych części miasta, a także z innych gmin.

Główne wejście do kampusu znajduje się na Rua Trinity Inżyniera, # 229 i jest lepszy dostęp do bloków A, B, C i D kompleksu edukacyjnego. Drugi wpis, znajduje się na Rua Costa Amaral, nr 360, jest to najlepszy dostęp do tych przeznaczonych do bloku E (Budynek Evandro Lins e Silva).

W sprawie siedziby Campus obejmuje, oprócz sal lekcyjnych, w następujących obszarach :. Teatr Sreder Moacyr Bastos; , Sala kinowa Prof .. Esther Figueiredo Ferraz; , Siłownia Wielu sportu; , Laboratoria anatomii i chemicznych i biologicznych; nauk , Centrum prasowe minister Francisco Dornelles, składa się z sali multimedialnej, radio, gazety dziennikarstwa laboratorium, laboratorium, laboratorium pisania agencji reklamowej i telewizyjnej reklamy i dziennikarstwa laboratorium; , Rdzeń praktyki prawnej, utworzone przez dwa laboratoria, biura pilotażowego, sali sądowej, sędzia pokoju, a zwłaszcza zarezerwowanych dla przestrzeni wymiaru sprawiedliwości; , UniMSB galeria sztuki;.

, CIEE umieścić Sreder Moacyr Bastos; , Usługi bankowe w Tour Santander; , Biblioteka; , Parking dla uczniów ze specjalnymi potrzebami, nauczycieli i pracowników, z wejściem przez Manai Street, # 116.

Siedziba Campus Uniwersytetu Center Srede Moacyr Bastos, ponadto zawiera sektorów administracyjnych, koordynatorów licencjackich, magisterskich oraz rozbudowy i plebanii.

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Brazylia

pytania