Keystone logo
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Wstęp

Czas można uzyskać w szkole będzie częścią jego historii: wielu przyjaciół; doświadczenia; nowe ścieżki rozwoju kariery i zostać zbudowany.

Newton ma zaszczyt uczestniczyć w tej fazie życia i zawsze będzie doping dla ich osobistego i zawodowego sukcesu.

Odwiedź nasze jednostki, promować wymianę pomiędzy kampusu, wymiany pomysłów, nauki, zabawy, cieszyć się jak najwięcej. Nasz wydział, personel i struktura są tutaj, aby upewnić się, że tym razem jest najbardziej opłacalna możliwe.

Twoja przyszłość: to co innego myśli Newtona. Więc jeśli zdecydujesz się budować swoją historię z nas, wiemy, że twoim celem jest satysfakcja z pracy. Aby osiągnąć szczyt swoich możliwości, łączą tradycję i nowoczesność w najlepszym struktury. Oferujemy szeroką gamę tradycyjnych licencjackich, technologicznej i odległości, a absolwenta. Poziom akademicki jest wysokiej jakości z 80% wykładowców składa się z nauczycieli i lekarzy, nowoczesnych laboratoriów, centrów i ośrodków treningowych w różnych dziedzinach wiedzy i programach badań naukowych i upowszechniania wiedzy. Oprócz uznanej jakości nauczania i naciskiem na praktykę, Newton nieustannie inwestuje w relacji z rynkiem, ustanowienie partnerstwa ważne, aby zapewnić swoim studentom najlepsze perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego.

Lokalizacje

  • Belo Horizonte

    R. Mal. Foch, 15 - Grajaú, Belo Horizonte - MG, 30431-189, , Belo Horizonte

    pytania