Keystone logo
Chiba Prefectural University Of Health   Sciences (Chiba Kenritsu Hoken Iryo Daigaku (CPUOHS))

Chiba Prefectural University Of Health Sciences (Chiba Kenritsu Hoken Iryo Daigaku (CPUOHS))

Chiba Prefectural University Of Health   Sciences (Chiba Kenritsu Hoken Iryo Daigaku (CPUOHS))

Wstęp

Chiba Prefectural University of Health Sciences to czteroletni system z jednym wydziałem, czterema wydziałami, dwoma kampusami i pojemnością 740 osób, który został zintegrowany z Chiba College of Health Sciences, który ma ponad 30-letnią historię. Jest to młoda uczelnia, która powstała jako uniwersytet i w 2019 roku obchodziła 10-lecie istnienia.

Naszą podstawową filozofią jest „kultywacja zasobów ludzkich o wysokich standardach etycznych i bogatym człowieczeństwie”, „kultywacja doskonałych profesjonalistów zajmujących się ochroną zdrowia, takich jak promocja zdrowia”, „wkład w społeczności lokalne i internacjonalizacja opieki zdrowotnej”. „Rozwój zasobów ludzkich, które są w stanie odpowiedzieć na potrzeby” i „funkcja think tanku polityki promocji zdrowia w prefekturze Chiba” oraz wspieranie specjalistów promocji zdrowia, którzy będą liderami w każdej dziedzinie, które w przyszłości mogą zostać praktycznie zwrócone społeczeństwu z zasada elity mniejszości. Celuję.

Obecnie otaczająca nas sytuacja jest bardzo poważna i oprócz „nowej infekcji koronowej”, „naturalnych zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”, „spadku populacji (spadający przyrost naturalny i starzenie się populacji)”, „pogłębiających się nierówności ekonomicznych i ubóstwa” oraz „czwarte” Musimy przezwyciężyć nadchodzące wyzwania, takie jak „nadejście społeczeństwa innowacyjnego technologicznie, takiego jak kolejna rewolucja przemysłowa, sztuczna inteligencja i rewolucja robotów”. Oczekuje się, że przez cztery lata studiów na tym uniwersytecie zdobędziesz umiejętność tworzenia nowego społeczeństwa jako pracownik służby zdrowia (profesjonalista ds. Promocji zdrowia), który może przyczynić się do zdrowego i długowiecznego społeczeństwa w przyszłości.

Nasza uczelnia zapewnia najlepsze środowisko edukacyjne i edukacyjne dla studentów, aby osiągnąć podstawowe zasady i zdobyć umiejętności rozwiązywania problemów. A my wszyscy, wykładowcy i pracownicy, będziemy współpracować, aby wspierać Cię w osiąganiu Twoich celów.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Chiba

    Chiba, Japonia

    Programy

    pytania