Keystone logo
Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Wstęp

Programy dla absolwentów Clarksona wkomponowują się w Twoje i tak zajęte życie.

Rozumiemy, że nasi studenci prowadzą bardzo angażujące życie. To absolwenci szkół wyższych, którzy szukają przewagi konkurencyjnej. Oni są rodzicami. Są przyszłymi lekarzami i nauczycielami. Są przedsiębiorcami, innowatorami i wynalazcami. Są pełnoetatowymi pracownikami firm z listy Fortune 500. Są wolontariuszami w swoich społecznościach.

Dlatego stworzyliśmy elastyczne opcje, które pasują do Twojego stylu życia. Online, na miejscu w jednej z naszych czterech lokalizacji w stanie Nowy Jork lub hybrydowe (połączenie opcji online i na miejscu) pozwalają ci brać udział w kursach w przestrzeni, która Ci odpowiada. Praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin pozwala ukończyć program na czas.

A najlepsza część? Otrzymujesz akredytowane wykształcenie wysokiej jakości, które doprowadzi do przyszłych sukcesów w swojej dziedzinie, prowadzone przez wykładowców w małych klasach.

O Graduate School

W Clarkson innowacje mają wpływ. Studenci, którzy wybierają Clarkson na studia podyplomowe i programy zawodowe, przybywają tutaj w celu: poszerzania wiedzy, odkrywania pomysłów napędzających społeczeństwo i budowania znaczących karier. Dzięki światowemu programowi nauczania i zaangażowaniu liderów w branży, biznesie i edukacji będziesz przygotowany do zrozumienia złożonych systemów, nawiązania kontaktów między ludźmi i dziedzinami oraz znalezienia kreatywnych rozwiązań niektórych z najbardziej irytujących wyzwań. Pogłębisz swoją bazę wiedzy, aby przyspieszyć swoje pomysły i stworzyć wspaniałe produkty oraz prowadzić organizacje, które mają wpływ.

Połączenia robią różnicę. Sieć absolwentów Clarkson składa się z ponad 40 000 osób silnych i pełnych liderów, którzy inspirują wpływowe organizacje, opracowują pomysły, które zmieniają sposób życia ludzi i nawiązują znaczącą współpracę z obecną organizacją studencką. Nasi dziekani i wykładowcy regularnie konsultują się z własnymi radami doradczymi złożonymi z liderów branży, pracodawców absolwentów, partnerów badawczych, członków konsorcjów think tanków i rówieśników ze środowisk akademickich. Jako zapisany absolwent, możesz skorzystać z programów Stowarzyszenia Absolwentów Clarkson i uzyskać dostęp do naszych usług Centrum Karier, aby przyspieszyć swój rozwój zawodowy.

Rygorystyczne i osobiste. Od Fulbrighta i National Science Foundation Scholars po wysoko wykwalifikowanych pracujących specjalistów i badaczy współpracujących z liderami branży, wykładowcy w Clarkson wnoszą własne doświadczenia i sieci do nauczania i doradztwa. Mogą odnosić się do wymagań życia poza klasą, bez względu na to, czy jesteś pracującym rodzicem, pracownikiem kariery, czy wolontariuszem służby społecznej. Poznasz osobiście wydział, ponieważ rozmiary klas są celowo małe we wszystkich trybach uczenia się: na miejscu, online, w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Warto było. Edukacyjne podejście Clarksona przynosi rezultaty. Według Brookings Institution stopień Clarksona zwiększa zarobki absolwentów o ponad 40%. PayScale Inc. plasuje Clarkson w pierwszej 12 najlepszych programów przyznawania dyplomów magisterskich pod względem potencjału płacowego. A co piąty absolwent Clarkson jest już dyrektorem generalnym, właścicielem firmy lub wyższym stanowiskiem kierowniczym.

133608_54e5d044495baa14f6da8c7dda2f30771139d9e34e507441702c7ad69744c7_1280.jpg

Wyróżnienia

 • 95% absolwentów programu edukacyjnego umieszczonych w 3 miesiące po ukończeniu studiów
 • Ponad 90% absolwentów programu MBA zajmuje miejsce w 3 miesiące po ukończeniu studiów
 • Top 20 Program zarządzania łańcuchem dostaw, US News & World Report, Best America Colleges 2016
 • Najlepsze uczelnie dla weteranów, US News & World Report, najlepsze amerykańskie uczelnie 2016 .
 • Internetowy program MBA jako jeden z 40 najlepszych w kraju, US News & World Report 2015 .
 • Top 50 najbardziej przedsiębiorczych uniwersytetów w Ameryce, Forbes
 • Najlepsze internetowe programy dla absolwentów biznesu, amerykańskie wiadomości i raport światowy, najlepsze programy online

Graduate School Mission

Graduate School, w zgodzie z misją uniwersytecką Clarkson, całkowicie poświęca się sukcesowi naszej społeczności absolwentów naukowców i badaczy. Dążymy do doskonałości w kluczowych wymiarach doświadczenia absolwenta poprzez:

 • Przyciąganie, rekrutowanie i zatrzymywanie utalentowanych, różnorodnych i zmotywowanych studentów
 • Zapewnienie studentom i wykładowcom skoordynowanej, wysokiej jakości usługi
 • Promowanie partnerstw przemysłowo-akademickich w celu wspierania rozwoju inicjatyw badawczych i możliwości rozwoju zawodowego
 • Będąc głównym zasobem dla wszystkich absolwentów

Wizja Graduate School

Być światowej klasy centrum rekrutacji, edukacji, badań i usług dla absolwentów.

Misja, wizja i wartości Clarkson

Programy akademickie Clarkson University i doświadczenie edukacyjne wykraczają poza granice i różnią się znacznie pod względem treści. W centrum procesów edukacyjnych i operacyjnych instytucji znajdują się podstawowe cele i wartości, które określają wspólne doświadczenie kształtujące rozwój każdego studenta Clarkson. Uniwersytet wyartykułował swoją misję, wizję i wartości, a poprzez proces planowania strategicznego wykorzystuje te deklaracje celu i tożsamości do oceny i potwierdzenia ciągłego kierunku i rozwoju Clarkson do doskonałości.

Nasze kampusy

Clarkson składa się z trzech fizycznych lokalizacji kampusu w stanie Nowy Jork.

Poczdam - Nasz główny kampus 640 akrów zalesionych i nadbrzeżnych jest domem dla wszystkich studiów licencjackich, wielu magisterskich i doktoranckich. programy, a także centra badawcze, obiekty sportowe i rezydencje dla prawie 4000 studentów.

Schenectady - W samym sercu Schenectady, w naszym kampusie Capital Region Campus (CRC) znajduje się kilka programów studiów dla absolwentów i kierunków zawodowych, programy pomocy dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz program wielofunkcyjny.

Beacon - nad brzegiem rzeki Hudson znajduje się Beacon Institute dla rzek i ujść rzek Clarksona, służący jako miejsce studiów magisterskich, przełomowych badań wody i programów pomocowych K-12.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Potsdam

  8 Clarkson Ave., 13699, Potsdam

 • Schenectady

  80 Nott Terrace, 12308, Schenectady

  • Beacon

   199 Main St., 12508, Beacon

   pytania