Keystone logo
Coastal Carolina University

Coastal Carolina University

Coastal Carolina University

Wstęp

Coastal Carolina University to publiczna wszechstronna instytucja sztuk wyzwolonych, która stara się rozwijać studentów, którzy posiadają wiedzę w wybranych dziedzinach i są przygotowani do bycia produktywnymi, odpowiedzialnymi, zdrowymi obywatelami z globalną perspektywą. Aby wywiązać się z tego zobowiązania, Coastal Carolina rekrutuje wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych studentów, wykładowców i pracowników z regionu, stanu, kraju i świata, aby stworzyć zróżnicowane i dynamiczne środowisko edukacyjne zorientowane na studentów.

Ponieważ Coastal Carolina przyjmuje model nauczyciel-uczony, kładzie główny nacisk na wysokiej jakości nauczanie i zaangażowane uczenie się, a także wspiera badania wydziałowe, działania twórcze i współpracę ekspertów w społeczności, stanie, kraju i na świecie. Skupienie się na tym umożliwia wykładowcom i pracownikom mentorowanie studentów we wspólnych badaniach, twórczych możliwościach i stażach. Aby pielęgnować tę aktywną społeczność uczącą się, Coastal Carolina utrzymuje szeroką gamę współczesnych technologii, programowania, usług wsparcia oraz innowacyjnych ofert kursów i metod realizacji. Rezultatem są absolwenci, którzy są dobrze przygotowani do kariery zawodowej lub programów dla absolwentów w wybranych dziedzinach i którzy nadal są związani z Coastal Carolina.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Conway

    Chanticleer Drive East,100, 29528, Conway

    pytania