Keystone logo
Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer College

Wstęp

Postać Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer to dynamiczny i innowacyjny wydział nauk humanistycznych i humanistycznych, położony w malowniczym regionie Lake Sunapee w centrum New Hampshire. Podczas studiów w college'u 100% naszych studentów uczestniczy w jednym lub kilku stażach w swoich dziedzinach. Tworzą także Portfele edukacyjne, w których pokazują swoje postępy i osiągnięcia. Wszyscy nasi studenci kończą swój rok główny projektem Capstone, w którym rozwijają i demonstrują głębszą wiedzę w swoich akademickich kierunkach.

78561_H_P-3.jpg

Co wyróżnia firmę Colby-Sawyer ?

 • Sukcesy uczniów to nasz priorytet numer jeden. Każda ważna decyzja rozpoczyna się od pytania: W jaki sposób skorzystają nasi studenci?

 • Nasz mały rozmiar klasy (średnio 19 uczniów) i utalentowany wydział zapewniają naszym uczniom osobistą uwagę i trudne, ale wspierające środowisko akademickie.

 • Nowe technologie są integralną częścią edukacji naszych uczniów. W naszym kampusie bezprzewodowym każdy uczeń tworzy elektroniczne portfolio, które śledzi jego postępy i osiągnięcia w trakcie kariery w college'u.

 • Colby-Sawyer łączy elementy życia studenckiego - akademickiego, międzyszkolnego, towarzyskiego i lekkoatletycznego - w spójne doświadczenie edukacyjne.

 • 100 procent naszych studentów zdobywa istotne doświadczenie przeddyplomowe na swoich kierunkach studiów poprzez jedną lub więcej staży, które pozwalają im wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz budować sieci dla przyszłych możliwości zatrudnienia.

 • Nasi studenci zyskują niezwykły dostęp i możliwości w ciągu pierwszego roku, niezależnie od tego, czy chcą dołączyć do programu przywództwa, wystąpić w teatralnej produkcji czy zaplanować wydarzenia w kampusie.

 • Nasi absolwenci wychodzą również z zaokrąglonych, dobrze wykształconych obywateli, przygotowanych na sukcesy profesjonalistów i pozytywnych współpracowników w swoich społecznościach.

 • Nasz kampus leży w pięknym jeziorze Sunapee w New Hampshire z 360-stopniowym widokiem gór, lasów i jezior. Jest to doskonałe miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu i znajduje się zaledwie 90 minut jazdy od Bostonu.
78571_Bus-Ad-4.jpg

Oświadczenie Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer College to prywatna, niezależna uczelnia oferująca licencjackie i magisterskie programy edukacyjne z zakresu sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych, zaprojektowana w celu przygotowania studentów do wykonywania zawodów i życia w toku nauki. Wydział, pracownicy i studenci dążą do doskonałości w zaangażowanym nauczaniu uczelni i społeczności uczącej się, aby wspierać rozwój akademicki, intelektualny i osobisty uczniów. Kolegium przygotowuje studentów do rozwoju i pozytywnego wpływu na dynamiczny, zróżnicowany i współzależny świat. Colby-Sawyer College została założona jako akademia w 1837 r. Od 1928 r. Zajmuje się szkolnictwem wyższym. Misja została przyjęta przez Radę Powierniczą 16 października 2015 r. Wszyscy studenci Colby-Sawyer College :

 • uczyć się i korzystać z szerokiej wiedzy, z głębokością w swoich głównych dziedzinach

 • wzbogacić i pogłębić swoją wiedzę o sobie

 • myśleć kreatywnie i krytycznie

 • skutecznie komunikować się i wchodzić w interakcje

 • działać etycznie i profesjonalnie

 • zrozumieć i stosować wiele perspektyw.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą międzynarodową stronę, http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • New London

  541 Main St, NH 03257, New London

pytania