Keystone logo
Coppin State University

Coppin State University

Coppin State University

Wstęp

Założony w 1900 roku, Coppin State University (CSU) jest wszechstronną historycznie czarną instytucją (HBI), pierwotnie założoną w celu kształcenia nauczycieli.

Nazwany na cześć fanny Jackson Coppin, wybitnego afroamerykańskiego nauczyciela, Coppin potwierdził swoje oddanie doskonałości w nauczaniu i sukcesom uczniów. Instytucja oferuje 53 programy akademickie: 32 licencjackie, 11 magisterskich, 9 dyplomowych i jeden stopień doktora.

Coppin State University , historycznie czarna instytucja w dynamicznym otoczeniu miejskim, obsługuje wielopokoleniową populację studentów i zapewnia możliwości edukacyjne, jednocześnie promując uczenie się przez całe życie. Uniwersytet wspiera przywództwo, odpowiedzialność społeczną, zaangażowanie obywatelskie i społeczne, różnorodność i integrację kulturową oraz rozwój gospodarczy.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Baltimore

    West North Avenue,2500, 21216, Baltimore

    pytania