Keystone logo
Creighton University

Creighton University

Creighton University

Wstęp

Creighton University , znajdujący się w Omaha w stanie Nebraska, oferuje najwyższej klasy edukację w tradycji jezuickiej dla ludzi, którzy chcą wnieść coś znaczącego dla świata. To tam studenci, wykładowcy i pracownicy rozwijają się we wspierającej społeczności oddanej jezuickim, katolickim wartościom i tradycjom. Tutaj uczniowie uczą się, jak zostać liderami poprzez służbę innym.

8821 studentów studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych w różnym wieku przyjeżdża do Creighton z bliska i daleka. Dążą do doskonałości akademickiej; w rzeczywistości profil akademicki naszych nowicjuszy reprezentuje jeden z najsilniejszych spośród wszystkich amerykańskich uniwersytetów katolickich. Studenci Creighton cenią wiarę, przywództwo i służbę, aw Creighton znajdują możliwości rozwoju w tych dziedzinach. Poprzez staże, badania i doświadczenie kliniczne uczą się poprzez działanie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Omaha

    California Plaza,2500, 68178, Omaha

    pytania