Keystone logo
Dallas Baptist University

Dallas Baptist University

Dallas Baptist University

Wstęp

O DBU

Założona w 1898 r. DBU ma jedną misję - przemienić życie studentów, którzy przemienią świat, wszystko na chwałę Boga.

Oferujemy różnorodne możliwości edukacyjne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie akademickim - w tym programy studiów na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim, a także programy kształcenia ustawicznego i certyfikatów.

Poprzez to wszystko staramy się integrować wiarę i uczyć się oraz rozwijać osoby, które pragną służyć światu.

Zapraszamy do odkrywania DBU i dołącz do nas w naszej misji.

Szybkie fakty

  • Programy licencjackie: 85
  • Programy magisterskie: 44
  • Programy doktoranckie: 2
  • Średnia wielkość klasy: 13

Powitanie Prezydenta

„ Dallas Baptist University to ogólnokrajowy, wszechstronny, globalny uniwersytet skoncentrowany na Chrystusie, którego misją jest tworzenie przywódców służących poprzez integrację wiary i nauki. Cieszymy się, że jesteśmy domem edukacyjnym dla ponad 4 700 studentów, reprezentujących ponad 60 krajów na całym świecie.

Wierzymy, że nasz świat desperacko potrzebuje przemyślanych przywódców chrześcijańskich, zdolnych do twórczego rozwiązywania złożonych problemów przy jednoczesnym unikalnym angażowaniu kultury poprzez prawdę biblijną. Nasi absolwenci służą w prawie każdym kontekście zawodowym. Niezależnie od tego, czy będą to chrześcijańscy lekarze, prawnicy, pedagodzy, naukowcy, politycy lub wiele innych dziedzin, rozumiemy, że nasi studenci są zróżnicowani pod względem powołania, ale zjednoczeni w celu.

Skorzystaj z okazji, aby nas poznać za pośrednictwem tej strony internetowej lub wizyty w kampusie. Odkryjesz społeczność przywódców-sług, których sercem jest nauczanie i opieka nad innymi, a także prowadzenie badań w niezliczonych dyscyplinach akademickich. Opieramy się na założeniu, że cała prawda jest Bożą prawdą i razem szukamy wiedzy w celu wywarcia odważnego wpływu na świat jako transformatorzy kultury.

Dołącz do nas, gdy służymy światu dla chwały Bożej! ”

Dr Adam C. Wright

Prezes DBU

Historia DBU

Prekursor DBU, Decatur Baptist College, został założony w 1898 roku jako pierwszy Junior College w Teksasie. Przez lata szkoła nazywała małe miasteczko Decatur domem, produkując wybitnych młodych mężczyzn i kobiety, którzy wypełniali kościoły, sale lekcyjne, szpitale i firmy w całym kraju.

W 1965 r. Szkoła przeniosła się do malowniczego podnóża południowo-zachodniej części Dallas, stając się czteroletnią instytucją i ostatecznie przemianowaną na Dallas Baptist University kiedy zaczął oferować stopnie naukowe.

Dziś DBU ma różne stopnie naukowe na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. W drugim stuleciu DBU kontynuuje naszą misję tworzenia przywódców-sług, którzy przemienią świat.

StockSnap / Pixabay

Misja

Misją Dallas Baptist University jest zapewnianie wysokiej jakości, skoncentrowanego na Chrystusie, wyższego wykształcenia w dziedzinie sztuki, nauk ścisłych i studiów zawodowych zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim, do tradycyjnego wieku i dorosłych studentów, aby stworzyć sługę-przywódcę, który jest w stanie zintegrować wiarę i uczenie się poprzez ich powołania.

Oświadczenie Wizji

Budowanie wielkiego chrześcijańskiego uniwersytetu, który podoba się Bogu, poprzez wychowywanie przywódców sług skoncentrowanych na Chrystusie, którzy przemieniają świat.

Akredytacja

Dallas Baptist University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania tytułów stowarzyszonych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Kampus

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w kampusie, czy dojeżdżasz na zajęcia, 368-akrowy kampus Dallas Baptist University to piękne miejsce na spędzenie lat uniwersyteckich. Główny kampus DBU, położony na wzgórzach południowo-zachodniego Dallas z widokiem na Mountain Creek Lake, zapewnia bezpieczną i odosobnioną społeczność w metropolii ponad 6 milionów ludzi.

Kampus jest dogodnie usytuowany zaledwie 13 mil od centrum Dallas, 19 mil od centrum Fort Worth i jest centralnie położony w pobliżu międzynarodowego lotniska Dallas / Fort Worth i Love Field.

Lokalizacje

  • Dallas

    3000 Mountain Creek Pkwy,, , Dallas

pytania