Keystone logo
Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Wstęp

Davis & Elkins przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu poprzez programy, które łączą najnowszą wiedzę w tej dziedzinie ciągłego rozwoju umiejętności. A teraz, Davis & Elkins jest zadowolony, aby ten rodzaj kształcenia dostępne dla pracujących osób dorosłych.

Przedstawiamy Davis & Elkins 100% Online do RN BSN Baccalaureate zakończeniu programu.

nauki online szybko stał się podstawą świata edukacyjnego. Wzrost ten został pobudzone, w dużej części przez uczących się dorosłych powracających do szkoły, szukając szkolenie rozwijać swoją karierę. Davis & Elkins zapewnia dorosłych uczącym się możliwość ukończenia stopnia w odpowiednim czasie, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy i szanować inne inne ważne zobowiązania w swoim życiu.

Z Davis & Elkins '100% kampusu online dorosły uczący się mogą wykonywać swój stopień Bachelor of Science w zaciszu własnego domu, z harmonogramami, który pracuje dla swojego życia. Ponieważ studenci mają tendencję do ich obowiązków klasowych, gdy jest najbardziej dogodny dla nich konflikty z pracy i rodziny są ograniczone do minimum.

Dzięki programowaniu internetowym D & E, dorosłe uczące się są w stanie opanować najnowszą wiedzę w swojej dziedzinie, osiągnięcie zwiększonej kompetencji w kluczowych obszarach umiejętności i zdobywać wykształcenie, które pomogą w rozwoju kariery.

Dlaczego D & E?

Jakość: W tradycyjnym, instytucji non-profit, D & E dumą posiadania przewidziane studentom wysokiej jakości edukacji od 1904 roku.

Prędkość: Programy Online może być zakończona w ciągu 12 miesięcy.

Wartość: Brak opłaty za wniosek, bez żadnych ukrytych opłat, a jedynie 400 $ / godzinę kredytowej, utrzymując koszty przewidywalne i przystępne.

Wygoda: 100% on-line bez potrzeby czasów logowania.

Networking: W małych grupach, uczniowie są w stanie budować relacje z innymi studentów i pracowników naukowych, które ułatwiają ich uczenia się.

Lokalizacje

  • Elkins

    100 Campus Drive Elkins, W.Va. , 26241, Elkins

Programy

pytania