Keystone logo
Delta State University

Delta State University

Delta State University

Wstęp

Delta State University to instytucja publiczna zapewniająca kompleksowy program studiów licencjackich i magisterskich dla około 3500 studentów reprezentujących wszystkie stany i 50 różnych krajów. Dziesiątki programów studiów na poziomie licencjackim zapewniają możliwości edukacyjne w kolegiach artystycznych i naukowych, biznesu i edukacji oraz w Szkole Pielęgniarstwa Roberta E. Smitha. Programy podyplomowe na poziomie magisterskim, specjalistycznym w dziedzinie edukacji i doktoranckie zapewniają zaawansowane szkolenie w szerokim zakresie dyscyplin.

Uznając swój początek jako kolegium nauczycielskie, Uniwersytet utrzymuje doskonałość w kształceniu nauczycieli, jednocześnie rozszerzając ofertę zarówno w ramach tradycyjnych, jak i unikalnych programów studiów. Od podstawowych dyscyplin, takich jak sztuka, nauki humanistyczne i nauki ścisłe, po unikalne programy, takie jak lotnictwo komercyjne, Delta Music Institute i uznawany w całym kraju program technologii informacji geoprzestrzennych, uniwersytet jest zaangażowany w spełnianie zmieniających się potrzeb studentów, którym służy .

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Cleveland

    West Sunflower Road,1003, 38733, Cleveland

    pytania