Keystone logo
Denison University

Denison University

Denison University

Wstęp

Jako jedna z wiodących w kraju uczelni sztuk wyzwolonych, Denison University szczyci się pokoleniami studentów, którzy mogą zaświadczyć o jej wpływie na ich życie. Każdy podałby inny powód. I wszyscy mieliby rację, ponieważ tradycja sztuk wyzwolonych Denisona i społeczność mieszkaniowa tworzą szkołę o nieskończonych możliwościach osobistych.

W Denison studenci muszą się podnieść - nie ma chowania się na tyłach 300-osobowej sali wykładowej, nie ma anonimowości, nie ma latania pod radarem. Liczą się jako jednostki i są przygotowani na konsekwentne życie przez najlepszych wykładowców - profesorów, którzy znają się na rzeczy, znają nazwiska swoich studentów i wiedzą, jak inspirować wielkie rzeczy. A nauka sięga poza sale lekcyjne, laboratoria i pracownie, do sal, w których mieszkają studenci, ponieważ jest to społeczność kampusu mieszkaniowego, w której uczniowie mieszkają i uczą się razem, i gdzie przyjmują ideały uczciwości, intelektu, różnorodności i szacunku dla każdego inne i środowisko.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Granville

    100 West College Street, , Granville

    pytania