Keystone logo
Dillard University

Dillard University

Dillard University

Wstęp

Since1869, Dillard University została zobowiązana do przekazywania studentom jakości czteroletniego sztuki wyzwolone. Dillard jest w pełni akredytowany prywatne, historycznie czarny uniwersytet. W 2010 roku, US News & World Report rankingu Dillard wśród narodu Top 10 HBCUs, oparte na kompleksowych studiów licencjackich. Dillard również otrzymała Ranking Top 10 w 2010 humanistycznych szkół w kategorii mobilności społecznej przez Washington Monthly.

Podstawą Nowy Orlean Gentilly Wspólnoty, uniwersytet siedzi na piękną i pogodną 55-hektarowym terenie kampusu, w pełni wyposażony w podpis na żywo dębów i mieszaniny zabytków i nowoczesnych udogodnień.

Dillard studenci przejść do jednych z najlepszych szkół wyższych na świecie. Dillard obecnie absolwentów studiujących na Harvardzie, Yale, Princeton, Johns Hopkins University i London School of Economics, między innymi. Dillard University jest jedyną uczelnią w Stanach Zjednoczonych, która jest partnerem Fundacji Melton. Dillard studentów, którzy stają Melton Fellows uczestniczą w treningu międzykulturowego, rozwoju przywództwa i edukacji globalnej poprzez sympozja, podróży, aktywności online, dotacje na projekty i służby społecznej. państwa gospodarza obejmują Chin, Chile, Indie, Niemcy i Stany Zjednoczone.

Dillard Highlights:

W następstwie huraganu Katrina, Dillard całkowicie odremontowany 32 budynków kampusu i trzy Zamiejscowy kompleksy mieszkalne, a wbudowane dwa nowe LEED® * zarejestrowane (Leadership in Energy and Design Środowiska) budynków: Szkoły Zawodowej i Nauk Building, a Unia Student and Health & Wellness Center. W 2010 roku wszedł Dillard współpracę z New Orleans Odzyskiwanie School District nowego programu kształcenia nauczycieli, które mogą zrewolucjonizować edukację nauczycieli w Nowym Orleanie, a może służyć jako wzór dla programów w całym kraju. Program fizyki Dillard za nabył 1,8 miliona dolarów laser impulsowy, który pozwala studentom do wykonywania badań na poziomie absolwenta. wysoko ceniona Program pielęgniarskiej Dillard był pierwszym tego rodzaju w Luizjanie. Dillard oferuje 22 kierunków akademickich w siedmiu wydziałów i szkół. Stosunek studenta wydziału Dillard wynosi 11 do jednego. Dillard Uniwersytet szczyci się jednym z nielicznych działów Student Sukces w kraju, model, który skupia się na rekrutacji, zatrzymywania i wsparcie studentów.

Absolwenci Dillard reprezentują szeroką gamę wysoce skutecznych globalnych liderów w dziedzinach, począwszy od medycyny i prawa, szkolnictwa wyższego i biznesu międzynarodowego, do sztuki i rozrywki.

Misja i wizja Misją Dillard University jest produkcja absolwentów, którzy celują, stają się światowymi liderami, są szeroko wykształcony, kulturowo świadomy i dotyczy poprawy kondycji ludzkiej. Poprzez wysoce spersonalizowanych i uczenie skoncentrowane podejście, studenci Dillard są w stanie sprostać wymaganiom konkurencji zróżnicowanego, globalnego i technologicznie zaawansowanym społeczeństwie.

Nasi Filary Dillard Uczelni

Dillard University będzie wiodącym prywatnym licencjackich uczelni w regionie iw świecie Historycznie Black college'ów i uniwersytetów. Dillard University rozszerzy selektywnie do studiów podyplomowych, opierając się na swoich najlepszych programów, które reprezentują przyszłe prognozy potrzeb siły roboczej. Dillard University wzrośnie i zwiększyć swoje zaangażowanie w produkcję i jakość, przydatne badawczego. Dillard University będzie tchnąć globalizacji w jego nauczania tak, że rozszerza swój zasięg do innych języków, kultur i krajów. Dillard University zademonstruje przywiązanie do sukcesu wszystkich studentów. Dillard University opracuje studentów lidera szkoleń i wzbogacone szans edukacyjnych poza klasą zaoferować zrównoważone środowisko w ramach doświadczenia uczelni. Dillard University będzie nadal przyciągać i absolwentów utalentowanych studentów Afro-Amerykanów, a przyjmując te z różnorodnych tle, którzy mogą skorzystać z unikalnego doświadczenia możemy zaoferować. Dillard University zademonstruje zaangażowanie w technologii jako przedmiot, narzędzie nauczania i podstaw systemów wewnętrznych, które są wydajne, niezawodne i efektywne kosztowo. Dillard University pokaże integralności fiskalny, w systemach odpowiedzialności i stabilności finansowej i zawodowej. Dillard University będą zaangażowani w rewitalizacji swojego domu w Nowym Orleanie. Dillard University opracuje i ogłosić praktyk w stosunku do ekologizacji swojej uczelni oraz promowanie zrównoważonego rozwoju środowiska. Dillard University opracuje Public Policy Center Gulf Coast.

Lokalizacje

  • New Orleans

    2601 Gentilly Boulevard, 70122, New Orleans

pytania