Keystone logo
Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Wstęp

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) oferuje unikalne wykształcenie projektowe, w postaci czteroletniego Bachelor of Design Degree (BDes). Pierwszy tego rodzaju program w regionie, program nauczania DIDI został opracowany we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) i Parsons School of Design, i oferuje wyjątkowy program, mocno osadzony w myśleniu projektowym i kreatywnym rozwiązywaniu problemów.

DIDI jest prywatnym, niekomercyjnym Institute of Design, który został otwarty jesienią 2018 roku.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubai Institute of Design and Innovation uważa, że przyszłość edukacji projektowej jest eksperymentalna, transformacyjna, zakłócająca i interdyscyplinarna. Zamierzamy stać się szkołą wyboru dla następnej generacji osób wprowadzających zmiany, które będą wymyślać i tworzyć rozwiązania w zakresie zrównoważonego projektowania dla dzisiejszych problemów z korzyścią dla społeczeństwa przyszłości.

DIDI przygotowuje uczniów do skutecznego reagowania na szybko zmieniający się świat dzięki umiejętnościom, które są interdyscyplinarne i rozwiązują problemy z założenia. Wyposażymy następną generację osób wprowadzających zmiany w wykorzystanie projektu jako narzędzia do tworzenia pozytywnych zmian. Nasi uczniowie uczą się alfabetyzacji wizualnej i możliwości technologicznych do tworzenia, kształtowania i tworzenia zrównoważonej przyszłości. DIDI wspiera wschodzące talenty projektowe w całym regionie poprzez otwarte i oparte na współpracy podejście, które ceni sobie współpracę i partnerstwo. Inwestujemy w zintegrowane innowacje programowe i eksperymenty technologiczne.

  • DIDI tworzy liderów i autorytetów XXI wieku.
  • DIDI zapewnia światowej klasy program nauczania i globalne badania w celu stworzenia nowej generacji wykwalifikowanych osób w regionie.
  • DIDI zapewnia nowy ekosystem doświadczeń edukacyjnych.
  • DIDI zapewnia studentom opiekę mentorską i dostęp do wsparcia inkubacji.
  • DIDI wykorzystuje design jako nowy język zmian.

137175_Studio.jpg

KAMPUS DIDI OFERUJE MIEJSCE NA KREATYWNE UMYSŁY DO INSPIRACJI.

Kampus DIDI zapewnia interaktywne i współczesne przestrzenie robocze dla młodych projektantów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w samym sercu Dzielnicy Projektów w d3.

Kampus, zaprojektowany przez partnerów Foster +, tworzy unikalne środowisko do nauki dla studentów, które pielęgnują i prezentują swoją innowacyjność i kreatywność.

Przestrzeń jest rozmieszczona w „mega” studyjnej scenerii wraz ze światowej klasy obiektami, umożliwiając współpracę między dyscyplinami projektowania, łącząc studentów i wykładowców w dynamicznym środowisku.

POZA STUDIO

Studenci mieszkający w Dubaju będą mieli godny pozazdroszczenia dostęp do niesamowitego kalendarza wydarzeń projektowych, które obejmują Dubai Design Week, Dubai Design Days, Fashion-Forward i Sole DXB. Futurystyczne miasto Dubaj szczyci się złotymi plażami, pustyniami oraz rosnącą sceną sztuki i kultury ulicznej, na tle zapierającej dech w piersiach panoramy Dubaju.

Futurystyczny, wielokulturowy i bezpieczny Dubaj to miasto innowacji, które wita przyszłych decydentów.

Lokalizacje

  • Dubai

    Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor, , Dubai

pytania