Keystone logo
Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Wstęp

Duna to międzynarodowa uczelnia w Budapeszcie na Węgrzech, w sercu Europy, założona w 2010 roku. Kolegium zostało założone i działa we współpracy z wybitnymi profesorami z węgierskich uniwersytetów państwowych. Duna College prowadzi programy przygotowawcze dla kandydatów, którzy chcą kontynuować studia na naszych partnerskich uniwersytetach na Węgrzech, Słowacji, Czechach, Włoszech, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie na 2 różnych Pathways zwanych DRC i TRC.

Nasz kampus znajduje się w Budapeszcie; jedną z najpiękniejszych stolic jest Europa. Kolegium wita studentów z całego świata. Ten międzynarodowy kampus powstał, aby stworzyć różnicę i wszechstronność w edukacji i szkoleniach. Każdego roku na Węgry przyjeżdżają setki studentów, aby studiować na różnych kierunkach. Ci studenci mają różne wykształcenie akademickie, a nasza uczelnia zapewnia kursy przygotowawcze, aby przygotować tych kandydatów do przyszłych studiów i wyposażyć ich w nowe dyscypliny naukowe. Kandydaci, którzy dołączą do naszych programów szkoleniowych, będą mieli możliwość przyjęcia na różne uniwersytety.

Szkolimy nie tylko po to, aby przygotować kandydatów do przyjęcia na uniwersytety i zdania egzaminów wstępnych; pragniemy stworzyć właściwą ścieżkę sukcesu i postępu w życiu. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości w szkolnictwie wyższym wraz z nowymi trendami w nauczaniu i uczeniu się, które tworzą strukturę i zasady naszego planu szkoleniowego.

Lokalizacje

  • Budapest

    Szilágyi Dezső tér,2, 1011, Budapest

    pytania