Keystone logo
Duoc UC

Duoc UC

Duoc UC

Wstęp

intst4

O Duoc UC

Duoc UC jest organizacją non-profit, prywatna instytucja szkolnictwa wyższego. Oferujemy dwa i pół letnie studia techniczne i czteroletnie programy profesjonalne. W 2010 roku otrzymaliśmy 7 z 7 lat akredytacji instytucjonalnej z Narodowej Agencji Akredytacyjnej, która poświadcza jakość naszego projektu edukacyjnego oraz jego znaczenie wśród instytucji szkolnictwa wyższego w naszym kraju.

Tylko trzy uczelnie w Chile przyznano to wyróżnienie. Duoc UC jest jedynym Professional Institute, wraz z, Pontificia Universidad Católica de Chile i Universidad de Chile, najważniejsze dwa uniwersytety w kraju, jakie kiedykolwiek otrzymaliśmy to wyróżnienie.

Jesteśmy również częścią Dowiedz Chile: konsorcjum 21 chilijskich instytucji szkolnictwa wyższego, które współpracują ze sobą, przy wsparciu rządu chilijskiego do zwiększenia promocji Chile jako miejsce dla zagranicznych studentów, którzy wybierają nasz kraj do życia doświadczenie studiowania za granicą.

intst2

Nasza historia

Duoc UC została założona w 1968 roku przez grupę studentów w prestiżowym Pontificia Universidad Catolica de Chile, z pomocą profesorów i związków zawodowych, aby zaoferować szkolenia dla niebieskich -collar pracowników, które nie posiadały dostępu do edukacji uniwersyteckiej. W 1973 roku "Fundación Duoc" został stworzony, aby osiągnąć niezależność finansową od zarządzania i Uniwersytetu, ten proces prywatyzacji został zakończony w 1974 roku. W 1981 Duoc za Professional Institute i Duoc Technical Training Center powstały pod patronatem tej fundacji. W 1982 roku Ministerstwo Edukacji uznało Professional Institute aw 1983 technicznej ośrodek szkoleniowy. Duoc UC pozostaje częścią sieci Pontificia Universidad Catolica de Chile.

intst1

Dlaczego powinienem wybrać Duoc UC?

Duoc UC jest jedną z wiodących instytucji edukacyjnych w Chile. W 2010 roku otrzymał 7 z 7 akredytacji instytucjonalnej Komisji Akredytacyjnej Narodowej (Comisión Nacional de Acreditación), który poświadcza jakość naszego projektu i jego znaczenie wśród instytucji szkolnictwa wyższego w naszym kraju. Tylko trzy uczelnie w Chile ma takiego rozróżnienia. Duoc UC jest jedynym Professional Institute, obok dwóch najważniejszych uczelni w kraju.

Nasi przyszli studenci mogą wybrać jedną z naszych 82 programów technicznych i zawodowych studiów przez 9 szkół ponad 16 uczelniach w Santiago de Concepción (na południe Chile), Vina del Mar i Valparaiso (zabytkowej dzielnicy portowego miasta Valparaiso jest na Listę world Heritage Site). Nasza infrastruktura obejmuje ponad 130 laboratoriów i warsztatów. Inne dostępne urządzenia są dostępne na obszarze równoważnym 712,385 ft².

Duoc UC oferuje programy edukacyjne "przemysłu skoncentrowane" poprzez jej 2-letni "techniczny" i 4 całorocznych "professional" stopni. Zapewnia stymulującym środowisku i state-of-the-art udogodnienia nauki, aby utorować drogę do sukcesu akademickiego.

intst3

Nasza oferta Academic

Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji

Duoc UC oferuje zróżnicowane i wszechstronną alternatywę szkolenie techniczne i zawodowe w dziedzinach zarządzania i biznesu. Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji Duoc UC rozwija pełny potencjał swoich uczniów, czy pracują dla firm prywatnych lub do rozpoczęcia własnych przedsięwzięć.

Wyższa Szkoła Komunikacji

W tych dniach jesteśmy bardzo ogłaszane i połączone ze sobą za pośrednictwem różnych platform: Media, sieci społecznościowych i urządzeń mobilnych łącząc się z nami 24 godziny na dobę do ludzi na całym świecie.

Duoc UC Szkoła Komunikacji nadaje szeroki zakres badań, które będą przekształcać studentów do wysoko wykwalifikowanych specjalistów, że można zrozumieć i wdrożyć komunikację w swoich różnych językach i formach wyrazu.

Szkoła Budownictwa

Duoc UC Szkoła Budownictwa oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów, które od pierwszego roku studiów zawierają najnowsze technologie w salach lekcyjnych, warsztatów, sprzętu laboratoryjnego i komputerowego wspomagania, aby umożliwić studentom rozwijać wszystkie swoje umiejętności techniczne.

School of Design

Projekt można znaleźć wszędzie: w produktach, których używamy, pojemników, które chronią żywność, w przestrzeniach żyjemy w językach komunikacji, z którymi współdziałają, a nawet w usługach, które używamy na co dzień. Obecnie projekt jest poprzecznie częścią wszystkiego, i istnieje wiele branż i sektorów gospodarki, które generują wartości poprzez pracę z profesjonalistami projektowych.

Szkoła Projektowania szkoli specjalistów projektowych, którzy przez silnych powiązań międzynarodowych i wizji innowacji społecznych mogą osiągnąć swój pełny rozwój.

Szkoła Inżynierii

Aby sprostać wielkim wyzwaniom XXI wieku szkolenie kapitału ludzkiego specjalizuje się w badanych krytycznych dla rozwoju naszego społeczeństwa, takich jak energia, transport i górnictwie, jest wymagane. Osoby przeszkolone w tych obszarach musi posiadać wiedzę, umiejętności i postawy (umiejętności pracy), tak aby projekty stają się realne i dotarcia do rozwoju krajów, a także włączenie umiejętności techniczne i interpersonalne.

Szkoła Inżynierii zapewnia studentom Duoc UC szkolenia i Inżynieria stopni w zakresie obsługi technicznej, maszyn i górnictwa, energii elektrycznej i automatyki, a także mechaniczne technologii samochodowych i Autotronics.

Wyższa Szkoła Informatyki i Telekomunikacji

W ostatnich dziesięcioleciach świat przeszedł głęboką transformację. Rozwój technologiczny, zwłaszcza w dziedzinie ICT, nie tylko zmienił nasze życie codzienne, ale stworzył nowy świat, który nie mógł zostać wyobrazić wcześniej.

W otwartym i zglobalizowanym środowisku, które sprzyja innowacji i technologii węzłów, Szkoła Informatyki i Telekomunikacji w Duoc UC stara się szkolić ludzi, którzy będą liderami jutrzejszym świecie, zdolną do przekształcania naszą rzeczywistość w świecie, który wzbogaca życie ludzi i społeczeństwa w ogóle.

School of Natural Resources

Szkoła Zasobów Naturalnych oferuje różne kursy, których celem jest osiągnięcie równowagi pomiędzy potrzebami człowieka i wykorzystania zasobów naturalnych.

Szkoła Zdrowia

Szkoła Zdrowia w Duoc UC oferuje kariery z ludzką, nowoczesnej, dynamicznej, innowacyjnej i decydującej widzenia problemów zdrowotnych, z silnym podstawie etycznej i przy użyciu najnowocześniejszych ośrodków klinicznych symulacji kraju. Szkoła zapewnia również narzędzia, które pozwalają uczniom stać się najlepszym specjalistą w tej dziedzinie.

Szkoła Turystyki

Dziś turystyki w Chile i na świecie odnotowano silny wzrost, generując różne rodzaje działalności, począwszy od zewnętrznej i ekoturystyki, pracujący na pokładzie rejsu, w kulinarne i gastronomiczne sektorach lub w portach lotniczych i hoteli, między innymi.

studenci Duoc UC będą rozwijać swoje umiejętności językowe w języku angielskim i portugalskim, pracować z narzędzi technologicznych związanych z turystyką i poczuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy "" widząc uśmiech zadowolonych klientów.

Lokalizacje

  • Santiago

    Padre Alonso de Ovalle 1586, Santiago, Región Metropolitana, , Santiago

pytania