Keystone logo
Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Wstęp

o UGW

Edukacja EMU pomaga uczniom odkryć ich cel w życiu i przygotować się, aby różnica dla dobra wspólnego zarówno w kraju jak i na całym świecie. UGW rygorystyczne akademicy podkreślają relacje jeden-na-jeden z profesorów, świadomości międzykulturowej, troska o tworzenie i służby dla innych.

EMU oferuje studia licencjackie, magisterskie i seminaryjne z perspektywy mennonicki anabaptystów w pięknym otoczeniu, w pięknej dolinie Shenandoah.

Studenci uczestniczą w kursach na naszym głównym kampusie w Harrisonburg, Virginia; na naszej stronie Lancaster, Pensylwania; on-line; i na całym świecie za pośrednictwem naszego znanego programu międzykulturowej.

Wystarczy odpowiedni rozmiar

EMU jest na tyle mały, że można łatwo poznać kolegów i wykładowców w różnych programach. Profesorowie są mentorami, którzy znają osobiście i doradzić w stosunku 1: 1. Można wziąć udział w różnych działaniach, takich jak teatr, Stowarzyszenia Samorząd Studencki Campus ministerstwo, stacjonarnych lub międzyuczelniane sportu, muzyki i chóru. Wszystkie te zapewniają możliwości, aby dowiedzieć się więcej o sobie i rozwijania cennych doświadczeń na przyszłość CV.

Liberal Arts

Jako student student, niezależnie od głównych, będziesz korzystać z wartości liberalnej edukacji artystycznej. Pracodawcy i absolwenci szkół doceniają kandydatów o liberalnej edukacji artystycznej fundamentu, ponieważ są one dobrze zaokrąglone krytycznych myślicieli i rozwiązanie problemów, które miały szeroką ekspozycję na zagadnienia i idee z różnych dyscyplin i społeczeństwa.

Życie po studiach

EMU absolwenci zarabiają więcej niż pewnym stopniu - odkrywają swój cel w życiu i prowadzić organizacje, które realizują dla wspólnego dobra. absolwenci EMU są udane ludzi biznesu, odblaskowe praktyków i specjalistów. Tysiące miały znaczący wpływ międzynarodowych agencji usługowych, takich jak mennonitów Komitetu Centralnego i mennonitów Disaster serwisowa w uzupełnieniu do innych programów opartych na usługi denominationally i świeckich.

EMU absolwentka Leymah Gbowee jest jedną z trzech kobiet przyznano Pokojową Nagrodę Nobla w 2011. Leymah rozpoczął swoją podróż w UGW z naszej światowej sławy Letni Instytut Budowania Pokoju i udał się zdobyć tytuł magistra transformacji konfliktu.

Prawie 90% z UGW stopniach, którzy odpowiedzieli na badaniach absolwentów znalazło pracę w swojej dziedzinie nauki w ciągu roku od ukończenia studiów. Pracodawcy zatrudnić absolwentów UGW na wszystkich poziomach ze względu na ich silne moralności i wartości, szacunek dla innych, pragnienie, aby coś zmienić, komunikacji i umiejętności krytycznego myślenia i pewności siebie. Dowiedz się więcej o studiach sukces po ukończeniu studiów.

Czym jest mennonicki?

Nie zna mennonitów? Mennonici należą do zabytkowych kościołów pokojowych. Wielu studentów EMU pochodzą z tradycji wiary mennonitów, ale większość uczniów EMU pochodzą z innych tradycji religijnych. Kilkadziesiąt grup religijnych są reprezentowane na uczelni z całego świata. Że różnorodność umożliwia spotkań międzykulturowych na kampusie iw klasach.

Virginia i Pensylwanii

EMU ma główny kampus i miejsce w Lancaster, Pensylwania, oferuje zajęcia w lokalizacjach poza miejsce zarówno w Pensylwanii i Wirginii, i oferuje wiele klas (oraz dwa stopnie) online. Czy jesteś w naszym pięknym kampusie w Shenandoah Valley (Harrisonburg, Wirginia) - blisko dwóch krajowych lasów i Shenandoah National Park - w naszych prężnych klasach w Lancaster, PA, lub w kościele w Filadelfii, zauważysz gościnność i społeczność, która jest tak ważna dla UGW.

EMU uważa, ...

wspólne podstawowe wartości UGW są w sercu chrześcijańskiej uczelni, jak żaden inny. Nasz licencjackich, absolwent seminarium i innych programów przygotowanie studentów do służyć i prowadzić globalnie.

Globalny Wspólnota i Świadomość międzykulturowa

Żyjemy w coraz bardziej połączonym świecie. Tutaj pytamy, jak nasze wybory wpływają na innych na całym świecie.

Nasz dobrze znany program międzykulturowej - ponad trzy dekady życia - to jeden z najsilniejszych programów międzykulturowych badań w kraju. Jest to część tego, co sprawia, że ​​EMU chrześcijański uniwersytet jak żadna inna.

Badania międzykulturowe - zawsze z weteranem wykładowców i pracowników - jest to wymóg dla studentów UGW. Niektórzy uczestniczą w programach trzytygodniowych w społeczności lokalnej lub większej Ameryce Północnej. Niektórzy spędzają semestr w miejskich Waszyngtonie, uczestnicząc w ciekawych staży. Inni spędzają semestr w innej części świata, często Bliski Wschód, Azja Środkowa i Wschodnia, Ameryka Łacińska, Afryka czy.

Kiedy już podróż do Ameryki Środkowej, odwiedził pola ziarna kawy, i pozostał z walczących rolników, zaczniesz uchwycić szerszy obraz. Lub gdy badania międzykulturowe przeniesie Cię do południowoafrykańskiego miasteczka Soweto, aby dowiedzieć się o historii i powolną wpływu apartheidu pierwszej ręki, twoje poczucie empatii pogłębia się wraz ze swoim zrozumienia naszego świata ze sobą powiązane.

Zrównoważony rozwój i Stewardship

EMU praktykował stabilności na długo przed "zielony" stał się modny. Nasze energooszczędne budynki są jednymi z najlepszych obiektach przeprowadzających uczelni w kraju.

Nasze panele słoneczne na dachu Hartzler Biblioteka była największa instalacja solarna w stanie Wirginia, kiedy został zainstalowany w 2010 roku. Nasza Campus Garden zapewnia produkować dla jadalni; odpady nadające się do kompostowania z jadalni zasila ogród. Zrównoważony rozwój jest wplecione w programie nauczania na wielu poziomach.

Wiara i Fellowship

Wiara jest ważna w UGW. Wszyscy podróżując razem - chociaż może przybierać różne ścieżki - w kierunku pogłębienia naszej wiary, uczenie się, jak możemy przeżywać ten dzień wiara na dzień, a osiągnięcie celów akademickich i zawodowych.

Około jedna trzecia licencjackich studentów jest mennonicki. Dziesiątki wyznań i tradycji religijnych, a ponad 30 narodowości, są częścią rodziny EMU.

Niektóre ze sposobów licencjackich studenci łączą się z Chrystusem w kampusie należą: kapliczki przez cały tydzień, w niedzielę wieczorem uroczystości, Cześć poprzez muzykę, studia biblijne w salach pobytowych oraz partnerów modlitewnych gotowa wspierać cię przez cały rok. Inni uczniowie cieszyć się częścią sieci dorosłych uczących się, którzy dzielą podobne wartości i cele.

Usługa polegająca na podsłuchu

Docieranie do innych jest bardzo ważne. W UGW, będziesz brać udział w pracy społecznej, a może nawet uważają, że życie się zmienia. Wielu absolwentów zrobić wolontariatu przez rok lub więcej po ukończeniu studiów, a nawet przez całe życie poprzez posługę Kościoła i innych zawodów usługowych.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    pytania