Keystone logo
Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Wstęp

Eastern Nazarene College jest w pełni akredytowaną chrześcijańską szkołą sztuk wyzwolonych i członkiem Rady Chrześcijańskich Kolegiów i Uniwersytetów (CCCU), w której studiuje około 1000 studentów na studiach licencjackich, magisterskich i dla dorosłych.

Położony w dzielnicy mieszkalnej kilka minut od centrum Bostonu, malowniczy kampus uczelni w Nowej Anglii jest oknem na świat. Podczas gdy nasi wykładowcy są liderami w swoich dziedzinach, aktywnie angażują się w publikacje i badania, poświęcają się nauczaniu i mentorowaniu studentów w opiekuńczym, duchowo poinformowanym i akademickim środowisku.

Uczniowie są zachęcani do podróżowania, angażowania się w projekty usługowe i uczestniczenia w stażach w ramach ich edukacji. Poprzez swoje zajęcia, doświadczenia zawodowe w Bostonie i podróże misyjne dookoła świata, uczniowie mają za zadanie otworzyć swoje umysły i serca, przygotowując ich do życia w znaczącej pracy i służbie dla naszego narodu i świata.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Quincy

    East Elm Avenue,23, 02170, Quincy

    pytania