Keystone logo
Eastern University

Eastern University

Eastern University

Wstęp

Uniwersytet wschodniej jest niedochodową, regionalnie akredytowanym instytucja założona w 1925. W całej naszej długiej historii, staramy się WAKE UP THE WORLD do etycznych praktyk biznesowych poprzez szkolenie przyszłych liderów uziemione w wierze, rozumu i sprawiedliwości.

Trafność

Na Uniwersytecie Wschodniej, nie wierzymy w busywork. Każdy z naszych programów online są wygodne i niedrogie. Oni łączą badania z aplikacji rzeczywistych. Dzięki znaczącej współpracy i projektów, zapewniamy Państwu wiedzy i nowo rafinowanych umiejętności, które można zastosować natychmiast. Holistic Pomoc

Jako ceniony część naszej społeczności internetowej, dedykowany wydziału będzie wspierał Ciebie. Pokażemy, głębokie przywiązanie do sukcesu, zapewniając opiekę mentora i wskazówek, dzięki czemu można osiągnąć swoje cele. terminowe przygotowanie

Te dni, dorośli, jak wracasz do szkoły, aby zarobić tak długo poszukiwane poświadczeń i osiągnąć swoje cele. Nasze programy online są zaprojektowane tak, aby być wygodne, elastyczne i przystępne. Uniwersytet Wschodniej może dostarczyć umiejętności, aby przejść w ciągu kariery w szybko rozwijających się branżach opieki, edukacji i biznesu.

Uznanie Narodowy

W skali kraju uznanych uczelni Christian tym wyróżnieniem najlepszy Colleges "jeden z 50 najlepszych kolegiach dla starszych uczniów.

US News & World Report Top - Poziom rankingu uniwersytetów Północny Region.

Akredytacja Regionalnego

Uniwersytet Wschodniej jest akredytowany przez Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. (267-284- 5000) Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym jest instytucjonalnym Agencja akredytacji uznane przez amerykański sekretarz Rady Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Akredytacji.

Lokalizacje

  • Wayne

    Eastern University, 1300 Eagle Road St. Davids, PA 19087-3696, Wayne

pytania