Keystone logo
Edith Cowan University

Edith Cowan University

Edith Cowan University

Wstęp

Dlaczego ECU to świetny wybór dla studentów zagranicznych

Edith Cowan University (ECU) to uniwersytet publiczny w Zachodniej Australii. Został nazwany na cześć pierwszej kobiety, która została wybrana do australijskiego parlamentu i jest jedynym australijskim uniwersytetem nazwanym imieniem kobiety. Mamy trzy kampusy w Australii Zachodniej, z których każdy oferuje nowoczesne, tętniące życiem miejsce do nauki i nauki.

Nasze kampusy wyposażone są w najnowocześniejsze udogodnienia, w tym bezprzewodowy internet, całodobowy dostęp do pracowni komputerowych, biblioteki z otwartymi przestrzeniami do nauki poza godzinami pracy biura oraz bezpieczne środowisko do nauki, w której możesz uczyć się samodzielnie lub z innymi studentami. Zobowiązujemy się również do zachowania naszego środowiska poprzez zmniejszenie naszego śladu i zachęcanie do tworzenia zrównoważonej społeczności.

189108_18192-1-2837.jpg

Studiując w ECU, otrzymasz wykształcenie na poziomie 5 gwiazdek. Obejmuje to, w jaki sposób jesteś nauczany, jak rozwijasz umiejętności na przyszłość i jak otrzymujesz wsparcie podczas całego kursu. Jakość nauczania jest bardzo ważna, aw ECU zasady jakości nauczania. W niezależnej ankiecie – co roku od 16 lat – nasi absolwenci przyznają nam 5 gwiazdek za jakość nauczania (Przewodnik po dobrych uczelniach)

189107_18192-1-0214.jpg

Mamy 8 szkół dydaktycznych i badawczych, które wspólnie oferują różnorodne kursy z zakresu sztuki i nauk humanistycznych, biznesu i prawa, edukacji, inżynierii, nauk medycznych i o zdrowiu, pielęgniarstwa i położnictwa, nauk ścisłych i Western Australian Academy of Performing Arts. Nasza wszechstronna oferta stopni została opracowana w porozumieniu z grupami branżowymi, a nasi nauczyciele mają duże doświadczenie w branży. Możesz więc spodziewać się nauczania i badań związanych z branżą w sprzyjającym środowisku do nauki, które jest pełne nagradzanych obiektów.

Stopnie, które zabiorą cię w miejsca

Stopnie ECU są uznawane na całym świecie, a wiele naszych kursów jest akredytowanych przez krajowe i międzynarodowe organizacje zawodowe. Oznacza to, że Twoje kwalifikacje ECU pomogą Ci znaleźć pracę na całym świecie, w tym w Twoim kraju.

Najlepsze ogólne wrażenia

W ECU wiemy, że życie uniwersyteckie to coś więcej niż studiowanie i uczęszczanie na wykłady. Tutaj zachęcamy Cię do wzbogacenia swojego życia o kluby studenckie, drużyny sportowe, możliwości wolontariatu i nie tylko. W rzeczywistości zajęliśmy najlepsze miejsce ze wszystkich australijskich uniwersytetów pod względem ogólnego doświadczenia studentów zagranicznych w ankiecie QILT 2020.

Najwyższa jakość nauczania

Jesteśmy jednym z najlepszych australijskich uniwersytetów do nauczania. Od niesamowitych 16 lat nasi absolwenci oceniają jakość naszego nauczania na 5 gwiazdek w Przewodniku po dobrych uniwersytetach. Dorównać temu mogą tylko trzy inne uczelnie w kraju.

Świetne powiązania branżowe

ECU ma wiele partnerstw i powiązań z grupami i organizacjami branżowymi w Australii Zachodniej, Australii i na całym świecie. Te kontakty pomagają nam zapewnić Ci możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia, staży lub praktyk podczas studiów. Może również pomóc w znalezieniu zatrudnienia po ukończeniu studiów!

Nasze ekscytujące i innowacyjne partnerstwa branżowe pomogą Ci zdobyć cenne doświadczenie w branży i przewagę konkurencyjną potrzebną na dzisiejszym globalnym rynku pracy, kto wie, że Twój kolejny staż może zapewnić Ci najwyższą karierę, tak jak International Design Graduate Aryana. Dowiedz się, jak staż w IBM dał jej przewagę nad konkurencją!

Legendarne wsparcie dla studentów

Studia w innym kraju mogą być wyzwaniem dla wielu osób. Ale w ECU pomagamy Ci przezwyciężyć wszelkie akademickie lub osobiste wyzwania dzięki naszym licznym usługom wsparcia. Jesteśmy jednym z najlepszych uniwersytetów w Australii, jeśli chodzi o wsparcie studentów – mamy nawet zespół Student Success!

Dodatkowy rok praw do nauki po pracy

Po ukończeniu studiów możesz kwalifikować się do tymczasowej wizy dla absolwentów , która da ci możliwość życia, pracy i nauki, zdobywając jednocześnie cenne doświadczenie zawodowe na kwitnącym australijskim rynku pracy. Status miasta regionalnego Australii Zachodniej oznacza, że możesz kwalifikować się do pobytu w Australii Zachodniej przez cztery do sześciu lat po ukończeniu studiów licencjackich lub podyplomowych.

WA rozszerza listę zawodów związanych z umiejętnościami absolwentów

Studenci zagraniczni są ważną częścią społeczności WA, a teraz z ponad 300 zawodami na liście zawodów dla absolwentów , twoja nowa kwalifikacja może nawet prowadzić do stałego pobytu, w połączeniu z hojnymi zarobkami i rankingiem Perth jako jednego z najbardziej przyjaznych do życia miast na świecie , nigdy nie było lepszego czasu na naukę w Waszyngtonie.

Funkcje kampusu

Wyposażenie kampusu

ECU zapewnia wspierające środowisko uczenia się, zapewniając wszystkim naszym studentom różnorodne usługi i udogodnienia na terenie kampusu.

Usługi zorientowane na studentów

Usługi skierowane do studentów i pracowników obejmują:

Zakwaterowanie

Mamy zakwaterowanie na terenie kampusu we wszystkich trzech kampusach, zarządzanych przez Campus Living Villages.

Opieka nad dzieckiem

Kampusy Joondalup i Mount Lawley oferują profesjonalne, dobrze wyposażone ośrodki opieki nad dziećmi.

pracownie komputerowe i internet bezprzewodowy

Studenci mają całodobowy dostęp do komputerów na terenie kampusu.

Usługa doradcza

Ta usługa może pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów akademickich lub osobistych. Jest bezpłatny dla wszystkich studentów.

Usługi dotyczące równości, różnorodności i niepełnosprawności

Usługi te zapewniają wsparcie studentom o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych.

Służba zdrowia

Centra medyczne są dogodnie zlokalizowane na kampusach Joondalup i Mount Lawley, zapewniając opiekę lekarską i pielęgniarską.

Pomoc dla niedosłyszących

ECU zapewnia dwa rodzaje systemów wspomagania słuchu – indukcyjne i na podczerwień – w kilku salach dydaktycznych na trzech kampusach.

Podłogowa pętla indukcyjna umożliwia bezpośrednie korzystanie z osobistego aparatu słuchowego z cewką telefoniczną (cewką odbiorczą).
Rozwiązanie na podczerwień wymaga wypożyczenia jednego z dwóch rodzajów odbiorników:

 • Słuchawka kompatybilna z aparatem słuchowym z cewką telefoniczną.
 • Zestaw słuchawkowy z odbiornikiem podczerwieni.

Odbiorniki wspomagające słuch na podczerwień są dostępne w biurze Equity, Diversity and Disability Office oraz w następujących lokalizacjach:

 • Joondalup eLab (JO.31.233)
 • Mount Lawley eLab (ML.10.136)
 • South West eLab (SW.3.101E)

Biblioteka

Biblioteki kampusowe zapewniają obszerne zbiory książek i czasopism, zasoby elektroniczne oraz udogodnienia do nauki i badań.

Centrum studenckie

Student Hub to pierwszy punkt kontaktowy dla wszystkich zapytań studentów, w tym informacji akademickich, zapisów i kart dostępu.

Gildie studenckie, kluby i stowarzyszenia

Gildia Studentów reprezentuje studentów w różnych kwestiach akademickich i prawnych. Oferuje również wiele działań społecznych i kulturalnych poprzez szereg klubów i stowarzyszeń.

Placówki handlowe

Jedzenie, kawiarnie i bary

Od kawy w biegu po obfity posiłek, nasze kampusy oferują szeroki wybór posiłków i napojów.

Salon fryzjerski i kosmetyczny

Crown Hairdressing znajduje się na kampusie Joondalup i obsługuje zarówno pracowników płci męskiej, jak i żeńskiej oraz studentów.

Sport i fitness

Na wszystkich trzech kampusach znajdują się nowoczesne obiekty sportowe, rekreacyjne i fitness.

Sklep spółdzielczy

Sklepy Co-Op oferują szeroką gamę zasobów edukacyjnych i edukacyjnych, a także oprogramowanie, technologię, gry, artykuły papiernicze, odzież, akcesoria podróżne i nie tylko.

Usługi drukowania, kopiowania i skanowania

Centra druku Luminate PrintWorks są otwarte dla pracowników i studentów. Eksperci na miejscu podają pomysły i zalecenia dotyczące tworzenia broszur i plakatów, drukowania prac dyplomowych, notatek do nauki i wielu innych. Centra Luminate PrintWorks znajdują się na kampusach Joondalup, Mount Lawley i South West.

Nasze kampusy

Mamy trzy kampusy w Australii Zachodniej, z których każdy oferuje nowoczesne, tętniące życiem miejsce do nauki i nauki. Nasze kampusy wyposażone są w najnowocześniejsze udogodnienia, w tym bezprzewodowy internet, całodobowy dostęp do pracowni komputerowych, biblioteki z otwartymi przestrzeniami do nauki poza godzinami pracy biura oraz bezpieczne środowisko do nauki, w której możesz uczyć się samodzielnie lub z innymi studentami.

Kampus Joondalup

Nasz Joondalup Campus jest siedzibą Uniwersytetu. Kampus oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, w tym Health and Wellness Building, wielomilionowe centrum sportowe i fitness, wielokrotnie nagradzaną bibliotekę i centrum studenckie, minibrowar, kino plenerowe w miesiącach letnich i nie tylko. - zakwaterowanie w kampusie.

Kampus Mount Lawley

Nasz kampus Mount Lawley znajduje się zaledwie kilka minut od Perth CBD i kawiarni przy Beaufort Street. Jest wyposażony w bogate zasoby dydaktyczne, pierwszorzędne zaplecze informatyczne i artystyczne, centrum sportowe i fitness oraz zakwaterowanie na terenie kampusu. Kampus jest także domem dla Western Australian Academy of Performing Arts (WAAPA).

Kampus południowo-zachodni

Położony dwie godziny jazdy na południe od Perth, nasz kampus South West (Bunbury) znajduje się w niewielkiej odległości od słynnego na całym świecie regionu Margaret River. Kampus jest największym kampusem uniwersyteckim poza obszarem metropolitalnym i oferuje nowoczesne udogodnienia, małe klasy, szeroką gamę kursów i zakwaterowanie na terenie kampusu.

  Stypendia i Finansowanie

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Joondalup

   Edith Cowan University 270 Joondalup Drive, 6027, Joondalup

  • Mount Lawley

   Edith Cowan University 2 Bradford Street, 6050, Mount Lawley

   • Bunbury

    Edith Cowan University 585 Robertson Drive, , Bunbury

    pytania