Keystone logo
Edutus College

Edutus College

Edutus College

Wstęp

Edutus University (uczelnia wyższa powstała z połączenia College of Modern Business Sciences i János Harsányi College) to młoda, dynamicznie rozwijająca się, świadoma ekologicznie uczelnia. Głównym celem Uniwersytetu Edutus jest wzmacnianie charakteru „centrum wiedzy” poprzez wzmacnianie jego relacji z edukacją publiczną i sferą biznesu oraz budowanie nowych sposobów współpracy, tak aby jego usługi mogły promować konkurencyjność regionu.

Poprzednik prawny Uniwersytetu Edutus, College of Modern Business, został założony w Tatabánya w 1992 roku, jako pierwsza prywatna uczelnia na Węgrzech specjalizując się głównie w edukacji biznesowej. W ciągu ponad dwudziestu lat istnienia przeszło wiele znaczących zmian: uczelnia, pierwotnie z Tatabánya, została rozszerzona o filię w Budapeszcie, a później za granicą w Odorheiu Secuiesc. Od 2017 roku szkolenie rozpoczęło się w Community Higher Education Center Sümeg, a od 2018 roku w College Civitas Sapiens Centre w Tata. Pod koniec 2017 roku Uczelnia spełniała kryteria kwalifikacji „Wyższa Szkoła Zawodowa”, więc od 2018 roku będzie nadal funkcjonować jako Edutus University.

W Tatabánya, oprócz kursów biznesowych, rozpoczęto szkolenie techniczne. Maszyna laserowa, która jest również rozpoznawana na poziomie europejskim, zapewnia międzynarodowe badania edukacyjne i rynkowe praktyczne zastosowanie technologii. Wraz z dołączeniem do János Harsányi College w 2011 roku, nasza oferta została uzupełniona o uznany, wiodący na rynku obszar szkoleniowy w zakresie turystyki i hotelarstwa pod kilkoma względami. W ten sposób zostaliśmy członkami stowarzyszonymi numer jeden światowej organizacji turystycznej, Światowej Organizacji Turystyki z siedzibą w Madrycie (UNWTO), jako jedyna uczelnia wyższa na Węgrzech. Od tego czasu UNWTO wybrało Promotion University jako swoją globalną sieć wiedzy dla turystyki.

Lokalizacje

  • Tatabánya

    Stúdium tér,1, 2800, Tatabánya

    pytania