Keystone logo
Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Wstęp

o EIBFS

Założona w 1983 roku, Instytut Arabskie dla bankowości i finansów Studies (EIBFS) oferuje programy światowej klasy edukacji, szkoleń i pokrewne usługi w zakresie bankowości i finansów w trzech stanu uczelniach artystycznych strategicznie położonych w Sharjah, Abu Dhabi i Dubaju , Zobowiązała się do inicjatywy Emiratisation, EIBFS wspiera obywateli ZEA poprzez dostarczanie najwyższej klasy zaplecze szkoleniowe i rozwoju zawodowego zachęcający w sektorze bankowości i usług finansowych.

EIBFS został globalnie zintegrowane z różnych wiodących instytutów i uniwersytetów świata, aby przynieść i oferują najlepsze programy i kursy z zakresu bankowości i finansów do ZEA.

EIBFS wniosła znaczący wkład do życia i kariery tysięcy studentów i specjalistów pracujących w obszarze domeny bankowości i finansów obsługiwanego przez jego wysoce wykwalifikowany i doświadczony akademików i trenerów korporacyjnych.

EIBFS doświadczyła znacznego wzrostu w ostatnich latach, zwłaszcza w liczbie studentów i stażystów, programów naukowych i szkoleniowych, kampusach stron, wykładowców i pracowników, absolwentów i różnych innych wymiarach.

Każdego roku, instytut wita tysiące studentów i stażystów z całej ZEA kształcić, pociąg i oferują szeroki zakres usług bankowych i finansowych możliwości uczenia obsługiwanych przez najlepszych w klasie badawczych, ekspertyz, programów i urządzeń.

Lokalizacje

 • Dubai

  EIBFS Dubai Campus Dubai International Academic City Al Ruwayyah 2 Opposite Zayed University, 341400, Dubai

  • Abu Dhabi

   EIBFS Abu Dhabi Campus Al Moroor Street Next to the Emirates Centre for Strategic Studies and Research , 7108, Abu Dhabi

   • Sharjah

    EIBFS Sharjah Campus Opposite Sharjah Immigration & UAE Central Bank , 4166, Sharjah

   pytania