Keystone logo
Erskine College

Erskine College

Erskine College

Wstęp

Erskine College znajduje się w Due West, mieście zamieszkałym przez 1200 mieszkańców, położonym w historycznym hrabstwie Abbeville w Karolinie Południowej, obszarze bogatym w historię kolonialną, wojny o niepodległość i wojnę domową. Miasto i kolegium wraz z licznymi budynkami sprzed wojny secesyjnej są wpisane do Krajowego Rejestru Miejsc Zabytkowych. Coroczny wiosenny festiwal przyciąga dużą liczbę turystów, którzy dzielą się kulturowym i historycznym dziedzictwem hrabstwa.

Due West znajduje się w pobliżu wielu jezior i terenów rekreacyjnych, a także zapewnia łatwy dostęp do tras międzystanowych 26 i 85 oraz miast Atlanta, Charlotte, Columbia i Greenville. Greenwood i Anderson znajdują się około 20 mil od hotelu. Miasto zapewnia spokojną i spokojną atmosferę do nauki.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Due West

    2 Washington St, SC 29639, Due West

    pytania