Keystone logo
Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Wstęp

BADANIE W BRAZYLII ORAZ OTRZYMYWANIE DYPLOMU BRYTYJSKIEGO

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) to innowacyjne centrum nauczania oferujące kursy z przedmiotów kreatywnych o światowej klasie. EBAC współpracuje z University of Hertfordshire (Wielka Brytania) i Moskiewskim Konsorcjum Szkół, w skład którego wchodzi brytyjska Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania, Moskiewska Szkoła Architektury MARZEC, Moskiewska Szkoła Filmowa i Szkoła Grafiki Komputerowej Scream. Szkoły tworzą wspólnotę studentów i nauczycieli, którzy współpracują i wymieniają informacje i wiedzę, tworząc niepowtarzalną atmosferę nauczania.

Szkoła oferuje studentom możliwość nauki w Brazylii w podobny sposób jak w Wielkiej Brytanii, a także jako jedyna instytucja w Ameryce Łacińskiej oferująca brytyjski tytuł licencjata wydany przez University of Hertfordshire, ważny w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej. i Stany Zjednoczone.

EBAC jest instytucją kreatywną i przedsiębiorczą, z licencjackimi, inicjacyjnymi i specjalizacyjnymi kursami z zakresu sztuki i projektowania, grafiki audiowizualnej i komputerowej, z naciskiem na pełny rozwój ucznia. Położona w sąsiedztwie Vila Madalena, centrum kreatywnego przemysłu w São Paulo, szkoła ma najlepszą infrastrukturę i najnowszy sprzęt na rynku, dzięki czemu jej uczniowie uczą się, co jest najbardziej innowacyjne.

OFEROWANE KURSY

Szkoła oferuje kształcenie w dziedzinach kreatywnych, zarówno na studiach licencjackich, jak i specjalistycznych, z profesorami, którzy są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Studenci, którzy zdecydują się ukończyć studia - brytyjska matura, studiują od 3 do 4 lat, w zależności od ich kwalifikacji i doświadczenia. Innym sposobem studiowania w EBAC, również z międzynarodową jakością, jest wybranie jednego z kursów specjalizacyjnych, zarówno dla profesjonalistów pracujących na rynku, jak i tych, którzy chcą zmienić swoją karierę. Ponadto istnieją kursy intensywne, inicjacyjne i specjalne dla nastolatków.

MIĘDZYNARODOWA EDUKACJA JAKOŚCI

Ebac oferuje nowy model nauczania kreatywnych dyscyplin z międzynarodowym dyplomem, wykorzystaniem najlepszych dostępnych technologii i gwarantującym studentowi jego wprowadzenie na rynek pracy.

STRATEGIA

Zapewnienie międzynarodowej jakości w nauczaniu twórczych dyscyplin, z uznanymi profesorami na rynku i najnowocześniejszymi zasobami technicznymi, umożliwiającym studentom zdobycie najlepszych możliwości zawodowych.

MISJA

Oferować edukację w zakresie kreatywnych dyscyplin o międzynarodowej jakości i stymulować rozwój kreatywnej gospodarki w Brazylii.

WSPÓŁPRACA Z UNIWERSYTETEM HERTFORDSHIRE

Od momentu powstania British School of Creative Arts współpracuje z University of Hertfordshire (UK). Został założony w 1952 roku i jest obecnie jedną z najlepszych instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii. Kampusy znajdują się w dzielnicy funky, która jest 40 minut od Londynu.

Usługi i zasoby

Korzystając z najnowszego dostępnego sprzętu, studenci EBAC mogą wyrażać swoje pomysły i pracować na styku sztuki i zaawansowanych technologii. Laboratoria są wykorzystywane w klasach, kursach mistrzowskich i seminariach, a także są wykorzystywane do indywidualnej pracy.

Lokalizacje

  • Pinheiros

    Rua Mourato Coelho,1404, 05417-002, Pinheiros

pytania