Keystone logo
Estonian Aviation Academy

Estonian Aviation Academy

Estonian Aviation Academy

Wstęp

Estonian Aviation Academy (EAVA) , założona w 1993 roku, jest wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego w regionie bałtyckim, kształcącą i szkolącą specjalistów dla przedsiębiorstw i organizacji lotniczych. Studia prowadzone są na poziomie zawodowym i pierwszym poziomie szkolnictwa wyższego w naszym nowoczesnym gabinecie o kształcie śmigła, usytuowanym przy lotnisku Tartu.

Estonian Aviation Academy","author_url":"","source":""}" />

154394_154305_EstonianAviationAcademy1.jpg

Dlaczego Estonian Aviation Academy ?

 • Estonian Aviation Academy ma najlepszy stosunek studentów do wykładowców w Estonii (5,4 studentów na wykładowcę), co zapewnia indywidualne podejście i wysoką jakość nauczania w przyjaznym środowisku nauki.
 • Akademia posiada nowoczesne zaplecze do nauki, w którym znajdziesz dobrze wyposażone sale lekcyjne, a także przytulną strefę rozrywki, bibliotekę, kawiarnię i siłownię – wszystko, czego możesz sobie życzyć, aby skoncentrować się na najważniejszym zadaniu – nauce.
 • W naszym nauczaniu uczestniczy szereg uznanych ekspertów w dziedzinie lotnictwa, a także szeroka współpraca z innymi organizacjami lotniczymi i uczelniami. W trakcie studiów wesprzemy Cię w planowaniu kariery i pomożemy znaleźć miejsce na staż.
 • Zadbamy o to, abyś podczas studiów w Estonian Aviation Academy uzyskał naprawdę wyjątkowe doświadczenie edukacyjne !

Dlaczego Tartu?

Tartu jest znane jako Miasto Dobrych Myśli, Stolica Kultury Estonii i tętniące życiem miasto studenckie . Dwa razy do roku wiosną i jesienią studenci organizują ponad 150 imprez podczas Dni Studenckich, w tym zlot łodzi, festiwal piosenki, Noc Walpurgii, konkursy zespołów studenckich, festiwal filmów studenckich. Ze względu na zwartą konstrukcję centrum miasta i system rowerów publicznych, Tartu ma osobliwą atmosferę łatwo dostępnego miasta. Dla studentów zagranicznych ESN Tartu jest główną organizacją, która skupia swoją uwagę na dobrym samopoczuciu studentów międzynarodowych.

Estonian Aviation Academy","author_url":"","source":""}" />

154395_154306_Tartu_commercial_aviation_management_estonian_aviation_academy1.jpg

Dlaczego Estonia?

Estonia jest dynamiczna. Usługi publiczne w tym miejscu są łatwe i wydajne. Nasze społeczeństwo bez papieru jest tak proste i bezpośrednie, że cały kraj został przemianowany na e-Estonia. Ponieważ Estonia jest jednym z najbardziej bezprzewodowych krajów na świecie, możesz prowadzić wiele interesów w Internecie i poza nim.

172038_Estoniamap.png

Kilka faktów:

 • Estonia liczy zaledwie 1,3 miliona, ale jest większa niż Dania czy Holandia
 • Estończycy mówią po estońsku... a także po angielsku, rosyjsku, fińsku i niemiecku
 • Światowa Organizacja Zdrowia uznała powietrze w Estonii za jedne z najczystszych na świecie, wraz z krajami takimi jak Finlandia i Islandia.
 • Estonia to ponad 50% lasów i ponad 2000 wysp
 • Według raportu Światowego Forum Ekonomicznego Estonia jest najbardziej przedsiębiorczym krajem Europy
 • Estonia jest społeczeństwem cyfrowym

Lokalizacje

 • Reola

  Lennu,40, 61707, Reola

pytania