Keystone logo
Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Wstęp

Rozpocznij z nami swoją historię sukcesu!

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) jest wysoko cenionym prywatnym uniwersytetem w Estonii, zlokalizowanym w wielokrotnie nagradzanym Smart City o nazwie Ülemiste City. Kluczowymi tematami łączącymi nasze programy nauczania są przedsiębiorczość i kreatywność. Naszym celem jest zapewnienie naszym uczniom umiejętności, sieci i sposobu myślenia, aby zmienić ich życie i wpływać na świat!

Zapraszamy studentów z całego świata do studiowania programów licencjackich i magisterskich, które można realizować w języku angielskim, rosyjskim i estońskim. Nasze programy studiów są wspierane przez infrastrukturę informatyczną dostosowaną do potrzeb kształcenia stacjonarnego, niestacjonarnego i na odległość.

Wśród wielu powodów, dla których warto wybrać Estońską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości, wyróżnia się sześć:

• Wszystkie nasze programy nauczania są akredytowane przez państwo.

• Jesteśmy uczelnią przedsiębiorców, przez przedsiębiorców i dla (przyszłych) przedsiębiorców. Oferujemy naszym studentom intensywny kontakt ze światem biznesu przez cały okres studiów poprzez wykłady wizytowe, regularne nieformalne spotkania i staże.

• Nasza siedziba znajduje się w Tallinie, uhonorowanym tytułem „Inteligentnej społeczności roku 2020” i jednym z najbardziej popularnych europejskich miejsc start-upów, oferujących coraz większe możliwości.

• Nasz uniwersytet jest uznawany przez wiele organizacji zawodowych i otrzymaliśmy wiele nagród od rządu Estonii.

• Jesteśmy liderem na rynku prywatnych szkolnictwa wyższego w Estonii dzięki ekskluzywności, prostocie procedur i skupieniu uwagi tam, gdzie powinna - zapewniając naszym 1600 studentom najlepszą możliwą edukację w zakresie przedsiębiorczości.

Aby złożyć wniosek, odwiedź stronę internetową, aby uzyskać informacje na temat przyjęć i wymagań dotyczących kursu, upewniając się, że złożysz wniosek na czas, ponieważ termin składania wniosków w semestrze wiosennym 2021 dla obywateli spoza UE i UE upływa już 18 grudnia 2020 r.! Termin przyjęcia dla stałych mieszkańców i obywateli Estonii to 31 stycznia 2021 roku.

Na semestr wiosenny możesz aplikować na następujące kursy:

  • BA Startup Entrepreneurship
  • BA Kreatywność i innowacje biznesowe
  • BA Rozwój oprogramowania i przedsiębiorczość
  • MBA International Business Administration

PROSZĘ ZASTOSOWAĆ BEZPOŚREDNIO PRZEZ TEN LINK: href = "https://www.euas.eu/

Aby dowiedzieć się więcej o nas, śledź nasze kanały mediów społecznościowych:

href = "https://www.facebook.com/EEKMainor

href = "https://www.facebook.com/euas.eu

href = "https://www.instagram.com/eekmainor

href = "https://www.linkedin.com/school/euas

href = "https://www.youtube.com/user/ettevotluskorgkool

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, kontaktując się z naszym Działem Rekrutacji za pośrednictwem poczty elektronicznej przyjęć @ EUAS .eu.


EU

Lokalizacje

  • Tallinn

    Suur-Sõjamäe 10a, 11415, Tallinn

pytania