Keystone logo
Everett Community College

Everett Community College

Everett Community College

Wstęp

Everett Community College ( EvCC ) zapewnia możliwości edukacyjne poprzez programy transferowe, certyfikaty, siłę roboczą i szkolenia korporacyjne. Naszą misją jest kształcenie, wyposażanie i inspirowanie każdego ucznia do osiągania osobistych i zawodowych celów, wnoszenia wkładu w nasze różnorodne społeczności i prosperowania w naszym globalnym społeczeństwie.

Uczelnia służy studentom poszukującym szerokiej gamy opcji edukacyjnych. Studenci przyjeżdżają do Everett Community College aby niedrogo rozpocząć czteroletnie studia, zdobyć certyfikaty, szkolić się do nowej pracy, odbyć praktyczne szkolenie w programach zawodowych i technicznych, uczyć się angielskiego, rozwijać podstawowe umiejętności, kończyć szkołę średnią, szkolić się do awansu lub uczyć się tylko dla przyjemności.

Uczelnia oferuje stopnie naukowe w zakresie sztuki i nauk ścisłych, nauk ścisłych, biznesu, nauk stosowanych, sztuk technicznych, sztuk pięknych i studiów ogólnych. Świadectwa ukończenia są przyznawane w ponad 30 dziedzinach technicznych i zawodowych. Uczniowie mogą również zapisać się na angielski jako drugi język, ukończenie szkoły średniej i programy ogólnego rozwoju edukacji. Everett Community College oferuje również szkolenia zawodowe i dla pracowników za pośrednictwem swojego Centrum Edukacji Korporacyjnej i Ustawicznej.

Nasi wykładowcy i pracownicy ściśle współpracują z ekspertami biznesowymi i branżowymi, liderami społeczności i innymi instytucjami edukacyjnymi, aby zapewnić uczniom odpowiednie, wymagające doświadczenia w klasie i poza nią.

Komisja Northwest akredytuje Everett Community College w szkołach wyższych i uniwersytetach

Lokalizacje

  • Everett

    Tower Street,2000, 98201, Everett

    pytania