Keystone logo
Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Wstęp

Założona w 1998 roku, Szkoła Ameryk (FAM) jest instytucją w mieście Sao Paulo, który oferuje kursy w różnych dziedzinach wiedzy.

Instytucja przyszedł z zamiarem oferuje zróżnicowany wybór prywatnego szkolnictwa wyższego w São Paulo, priorytetów jakość kursów, czyli zapewnić odpowiednie i nowoczesne udogodnienia, które spełniają zapotrzebowanie zainteresowanych studentów rośnie zarówno na poziomie osobistym jako profesjonalny.

Kursy oferowane przez FAM oceniane są przez Ministerstwo Edukacji (MEC) o doskonałych koncepcji, wielu z nich z pełnym znaków. Zróżnicowane projekt pedagogiczny, infrastruktura ze standardem międzynarodowym (pierwsza w Brazylii) i wysoko wykwalifikowanych wykładowców, składa się z nauczycieli i lekarzy. Składniki FAM które sprawiają, że jest idealnym instytucja tworząc zdolne i specjalistów pracujących na rynku pracy.

Propozycja edukacji opiera się na trosce o ucznia i ich przyszłości zawodowej. Inwestycje mają na celu zapewnienie odpowiednich i nowoczesne udogodnienia, aby zaspokoić potrzeby uczelni.

Z tych i wielu innych powodów, że Szkoła Ameryk jest bramą do sukcesu zawodowego, po wszystkim, nasz sukces jest Twój!

HISTORIA Osobisty marzenie przez opiekuna: ofertę do miasta Sao Paulo, w sąsiedztwie Pocieszenia, zróżnicowanych usług edukacyjnych istniejących na prywatnej sieci szkolnictwa wyższego.

Jest to najbardziej innowacyjny w ostatnim czasie projekt edukacyjny i tak jesteśmy dumni, aby pokazać je.

Transformacja zaczyna się od przejęcia dawnej siedzibie Teatru Record, z całą przeszłością kulturowego wpisanego w artystycznej historii miasta Sao Paulo, zwłaszcza w dekadach lat 60/70, kiedy i gdzie były różne wydarzenia obywatelskich i artystycznych, które Zaczęli się szybkiej transformacji społeczno-gospodarczego, kulturalnego i artystycznego São Paulo.

Powołaniem Domu Kultury, opiekuna przekształconej w 1995 roku przez trzy lata architektonicznych interwencyjnych, budynek-teatr, zwany teraz Building Yara Vianna Lamacchia.

Otwarty w styczniu 1998 roku z obiektów, które są przeznaczone do najnowocześniejszych międzynarodowych standardów komfortu i bezpieczeństwa. Piękny i spokojny miejsca, aby dodać wiedzy, dzielenia się pomysłami i pomnożyć przyjaciół.

W sierpniu 1998 roku rozpoczyna się z działalnością Szkoły Ameryk, z zatrudniania odnotowanych zespół ekspertów w dziedzinie edukacji, rozwijania pozwolenia na projekt z następujących kursów:

Lokalizacje

  • São Paulo

    R. Augusta, 1508 - Consolação, São Paulo - SP, 01305-100, Brazil, , São Paulo

    pytania