Keystone logo
Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Wstęp

Utworzony w 1962 roku, Wydział Inżynierii Minas Gerais - FEAMIG - jest obywatelem odniesienia w nauczaniu inżynierii. Obecnie uczelnia oferuje studia, w Inżynierii Geodezji, Budownictwa i Inżynierii Produkcji i znaczeniu, kursach po ukończeniu studiów w Occupational Safety Engineering, drogownictwo, Inżynierii Jakości, Inżynierii Środowiska i Geo-bazowaniu Wsi Nieruchomości ,

Kolegium jest utrzymywana przez Instytut Edukacyjny Candida de Souza. Integracja nauczania, badań naukowych i rozszerzenie, FEAMIG zapewnia swoim studentom pełne edukacji, zestalony w wiedzy naukowej, technicznej, administracyjnej, humanistycznej, etycznej i społecznej. W tym celu, Wydział ma naukowe programy inicjacji, korepetycje, staże Center, poradnictwo edukacyjne oprócz oczywiście i koordynacja Zarządu, który koordynuje pracę nauczycieli i dać wsporniki do studentów. Trenuj wykwalifikowanych specjalistów, zdolnych do opracowania skutecznych rozwiązań do potrzeb rynku i społeczeństwa jest celem FEAMIG.

W 2009 roku ukazał się rozkaz Uznanie odnowienie Geodezji Inżynierii Course, w roku 2012, kolejność rozpoznawania Odnowienie oczywiście Inżynierii Produkcji. W 2013 roku został on opublikowany rozporządzenie w pracy pozwalają golfowe Budownictwa, który uzyskał ocenę 4 przez MEC.

Lokalizacje

  • Belo Horizonte

    R. Aquiles Lôbo, 524 - Floresta, Belo Horizonte - MG, 30150-160, Brazil, , Belo Horizonte

    pytania