Keystone logo
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Wstęp

FMJ - Mackenzie Rzeka jest instytucją szkolnictwa wyższego, multidyscyplinarne prywatne, którego celem jest szkolenie wartości ludzkich ekskluzywny, w stanie dostrzec i zinterpretować obecnych paradygmatów, wyobrazić sobie nowe możliwości i zaproponować utworzenie alternatywnych tras, w obliczu żądań współczesności.

Projekt Instytucjonalnych FMJ - Mackenzie Rzeka ma na celu poszerzyć i innowacji poza konwencjonalne wnioskami dotyczącymi współczesnych istniejących instytucji szkolnictwa wyższego. Rozbudowa i wymaga innowacji, oparty na standardowej liceum, mają jako wytyczne, zrozumienia rzeczywistości, która zakłada świadomość wspólnoty i dlatego aktywa wiedzy, nie tylko wiedzę, ale także krytyki i społeczeństwo budynku.

Cechy te pozwalają konstrukcja instytucjonalna osadza zasadzie próby, generowaniu nowej wiedzy na temat warunków społecznych, co oznacza, mających jako metoda integracji nauczania / Badania i interdyscyplinarność i, co do zasady, interakcji ze społeczeństwem.

Misja, wizja i wartości

Misja

Wychowywać człowieka stworzonego na obraz Boga, dla pełnego korzystania z praw obywatelskich, przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa poprzez siebie i nauczania, badań i rozszerzenie i kulturalnych, sportowych, społecznych i duchowych, Środowiska zreformowany wiarę chrześcijańską.

Widok

Być uznawane przez społeczeństwo jako konfesjonału Presbyterian instytucji dobroczynnej i społecznej profilu, który jest przeznaczony do boskości i nauk humanistycznych; charakteryzuje się ciągłym dążeniu do doskonałości w nauczaniu, badaniach i rozbudowy; dążenie do integralnej formacji osoby ludzkiej, w środowisku chrześcijańskim reformowanej wiary.

Wartości i zasady

W osobistego zachowania: godności, charakteru, uczciwości i ducha mackenzista; W relacjach międzyludzkich: wierności, wzajemnego szacunku, zrozumienia, szczerości i pokory; W ramach wykonywania działalności zawodowej: etyki, kompetencji, kreatywności, dyscypliny, poświęcenia i gotowości do wolontariatu; W procesie decyzyjnym: szukać konsensusu, sprawiedliwości, prawdy, równości szans dla wszystkich; Zależność pomiędzy kolegialnych organów, jednostek i wydziałów: współpracy, ducha zespołu, profesjonalizm i właściwej komunikacji; Relacje z innymi instytucjami: odpowiedzialności, niezależności i przejrzystości; W społeczeństwie: udział i usługi dla społeczności; I przez cały czas, działać z miłością, która jest więzią doskonałości.

Lokalizacje

 • Rio de Janeiro

  R. Buenos Aires, 283 - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20061-003, Brazil, , Rio de Janeiro

  • Rio de Janeiro

   R. Buenos Aires, 283 - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20061-003, Brazil, , Rio de Janeiro

   pytania