Keystone logo
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Wstęp

SENAI Institute of Technology (IST) Tkaniny i konfekcyjne CETIQT SENAI jest największym Ameryki Łacińskiej centrum produkcji wiedzy stosowane do łańcucha produkcji tekstylnym i odzieżowym.

Dynamiczny łączność tworzą wzajemnych w zakresie edukacji, innowacji, badań i technologii stosowanej pozwala IST SENAI CETIQT oferują łańcuch tekstylny i co najlepsze technologie, usługi laboratoryjne, szkolenia zasobów ludzkich, doradztwo i projekty innowacyjne ,

Wysoki standard wykonania i przecięcia tych linii działania dodać wartość do siebie, zwiększając zarówno do wytwarzania i dostarczania usług, technologii i innowacji, ukierunkowanych na zwiększenie konkurencyjności przemysłu brazylijskiego.

IST SENAI ma środowisk CETIQT i kompletnych laboratoriów i usług dla celów dydaktycznych. Jego instalacje pilotażowe odtworzyć środowisko produkcji przemysłowej, co pozwala na rozwój projektów innowacyjnych w procesie i produktu, a także wspieranie rozwoju zintegrowanych projektów edukacyjnych. Zawsze monitorowane przez wysoko wyspecjalizowanych wykładowców, stanowią najbardziej poszukiwany i ceniony specjalistów na rynku.

Wydajność

Za każdego udanego biznesu dla wielu przyszłych studiów i badań, które obsługują nie tylko przedsiębiorstwa łańcucha produkcji, ale także do własnej produktu w edukacji, usług technologicznych i innowacji.

Edukacja

Elastycznych strategii edukacyjnych i infrastruktury najnowocześniejszej technologii, IST SENAI CETIQT oferuje wstępne szkolenia i ciągłe techniczne, licencjackich, rozbudowa i absolwentów w klasie i metod e-learningu (odległości), z krajowej sieci usług, przez Wydziały Regionalnych (RDS) z Senai w każdym państwie, plus specjalnie sformułowanych i ukierunkowanych programów do potrzeb przemysłu w całym kraju.

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    R. Magalhães Castro, 174 - Riachuelo, Rio de Janeiro - RJ, 20961-020, , Rio de Janeiro

    pytania