Keystone logo
© The University of Fredericton
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Wstęp

Jako wiodący innowator w dziedzinie edukacji globalnej, Fairleigh Dickinson University poszukuje nowych sposobów, aby zaoferować swoje unikalne możliwości uczenia się dla studentów na całym świecie. Ostatnio kampusu Uniwersytetu otworzył w 2007 roku w Vancouver, Kolumbia Brytyjska. Znajduje się w zachodniej Kanadzie w pobliżu granicy z USA, Vancouver jest jednym z najbardziej na świecie miast malowniczych, kosmopolitycznych i wielokulturowych.

Vancouver Campus oferuje studentom jedną z niewielu szans na zarabianie amerykańskie wykształcenie studiując w Kanadzie. Wszystkie programy studiów oferowane przez Campus Vancouver zostały dopuszczone przez Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji zaawansowanym. Fairleigh Dickinson University - Vancouver wita uczniów z całego świata, aby stworzyć różnorodną kulturowo środowisko uczenia się. Vancouver oferuje materiały dla studentów, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w rozwijaniu ich umiejętności anglojęzyczne przed rozpoczęciem studiów I stopnia.

Dlaczego Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson University jest centrum doskonałości naukowej poświęconej przygotowaniu obywateli świata poprzez edukacji globalnej. Uczelnia stara się zapewnić studentom multidyscyplinarnych, międzykulturowych i etyczne rozumienie niezbędnych do udziału prowadzić i rozwijać się w globalnym rynku idei, handlu i kultury.

Założona w 1942 roku, FDU jest największym prywatnym University w New Jersey, służąc prawie 12.000 absolwentów i studentów studiów, w tym ponad 1000 zagranicznych studentów z całego świata. dwa kampusy US Uniwersytetu są w północnym New Jersey, niedaleko Nowego Jorku. Oprócz Campus Vancouver, Uniwersytet jest właścicielem i operatorem kampus w Wroxton, w Anglii.

Vancouver Campus jest obsługiwany przez Fairleigh Dickinson University of British Columbia Foundation, która jest organizacją non-profit podmiot w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Akredytacje i świadectwa Uniwersytet jest akredytowany przez Komisję Bliskim Zjednoczonych o szkolnictwie wyższym i licencjonowany przez stan New Jersey Komisji o szkolnictwie wyższym. FDU za Silberman College of Business Administration posiada prestiżową akredytację przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Wiele indywidualnych programów studiów akademickich Uczelni są akredytowane przez odpowiednie agencje zawodowych i edukacyjnych.

Określenie "uniwersytet" jest używany na podstawie pisemnej zgody Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji zaawansowane skutecznej 08 maja 2006, która została poddana procesowi oceny jakości i stwierdzono, że spełniają kryteria ustalone przez ministerstwo. Fairleigh Dickinson University jest pierwszą instytucją non-kanadyjskiej, aby uzyskać zatwierdzenie zgodnie z surowymi normami przyjętymi przez British Columbia w 2003 roku.

Lokalizacje

  • Vancouver

    842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada, V6B 2P6, Vancouver

pytania