Keystone logo
Faith Bible College

Faith Bible College

Faith Bible College

Wstęp

Misją Faith Bible College International jest przygotowanie profesjonalnych, zielonoświątkowych przywódców-sług, którzy przyczyniają się do zmiany świata w wypełnianiu Wielkiego Nakazu Pana Jezusa Chrystusa. (Mateusza 28:19, 20)

FBCI jest instytucją szkolnictwa wyższego zajmującą się jednym tematem, która kształci mężczyzn i kobiety w zakresie studiów teologicznych, przygotowując ich do bycia pastorami, ewangelistami, misjonarzami, wychowawcami, przywódcami kultu i nie tylko. Trzymając się naszej misji, zachęcamy naszych uczniów do odkrywania, rozwijania i wypełniania swojego celu w chrześcijańskiej służbie. Poprzez natchnione zajęcia, namaszczone kaplice, indywidualną opiekę mentorską i praktyczne doświadczenia w służbie, uczniowie dojrzeją w swoich darach. Ponadto staramy się oferować uczniom ścieżkę do błogosławieństwa służby bez ciężaru długów.

CELE INSTYTUCJONALNE

Naszą misję i kulturę wzmacniają następujące podstawowe wartości:

FBCI to jedyna w swoim rodzaju, zorientowana na ucznia instytucja w biblijnym szkolnictwie wyższym, przygotowująca zawodowych chrześcijańskich kaznodziejów do komunikowania się i wypełniania Wielkiego Nakazu.

FBCI to społeczność, która będzie służyć całemu uczniowi, odpowiadając na potrzeby edukacyjne, biblijne, duchowe i społeczne w środowisku wielokulturowym.

Wykładowcy i pracownicy FBCI wspierają naszych uczniów w odkrywaniu, rozwijaniu i wypełnianiu swojego celu w chrześcijańskiej służbie poprzez natchnione zajęcia, namaszczone kaplice, indywidualny mentoring i praktyczne praktyki duszpasterskie.

FBCI stara się zaoferować uczniom ścieżkę do błogosławieństwa służby bez ciężaru długów.

FBCI jest środowiskiem skoncentrowanym na Chrystusie, zaangażowanym w integralność instytucjonalną.

FBCI obejmie wzrost populacji studentów i programów poprzez ciągłe planowanie strategiczne i ocenę.

FBCI będzie oferować honorującą Chrystusa profesjonalną obsługę we wszystkich działaniach uczelni.

Lokalizacje

  • Charleston

    Main Road,29, 04422, Charleston

    Programy

    pytania