Keystone logo
Ferrari Fashion School

Ferrari Fashion School

Ferrari Fashion School

WstępPrzyjdź i zobacz, jaka będzie Twoja przyszłość w świecie mody! Dołącz do Ferrari Fashion School i kreuj z nami swoją zawodową przyszłość. Wybierz kurs „skrojony na miarę” i przetestuj swój talent i kreatywność. Ferrari Fashion School to akademia mody, która wykuwa nowych bohaterów mody poprzez wysoce wyspecjalizowaną edukację, która daje „wiedzę” i „know-how” swoim studentom. Ferrari Fashion School to akademia mody, w której pasja jest stałym źródłem energii i inspiracji dla młodych ludzi z całego świata, aby stać się najlepszymi profesjonalistami przyszłości. Ferrari Fashion School utrzymuje partnerskie relacje z wieloma firmami ze świata mody oraz ze studentami, zarówno obecnymi, jak i absolwentami, aby zaoferować im pracę, rozwój i możliwości rozwoju na wszystkich etapach kariery. Dołączenie do tej szkoły mody oznacza, że będziesz częścią ścieżki edukacyjnej na wysokim poziomie i będziesz należeć do wyjątkowej grupy cenionych i cenionych profesjonalistów.

Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o profesjonalnych kursach i studiach magisterskich: stylista, ilustracja mody, projektant, krawiectwo, fotografia mody, projektant CAD, artysta 2D i 3D i wiele innych! W Mediolanie, mieście, które zawsze było znane jako stolica mody, ikona stylu i doskonałego wzornictwa, Ferrari Fashion School ma swoją nową siedzibę przy Via Savona 97, w samym sercu nowej Dzielnicy Mody miasta, w której obecnie ważne międzynarodowe domy mody i salony mody, w tym Armani, Canali, Fendi, Diesel, Elisabetta Franchi i wiele innych. To właśnie tutaj, kilka kroków od tych ważnych realiów, gdzie Ferrari Fashion School wykonuje swoją pracę, gdzie wyznacza nowe style i trendy, a także jest sceną dla największych międzynarodowych wydarzeń związanych z modą.

Nie tylko szkoła, ale prawdziwa „firma modowa”, która tworzy przyszłych profesjonalistów świata mody.

Świat mody podlega ciągłej ewolucji i zmianom i zawsze poszukuje młodych ludzi, którzy na swojej drodze edukacyjnej osiągnęli nie tylko umiejętności i techniki techniczne na wysokim poziomie, ale także podejście i metodę pracy bliższą światu pracy i firm.

Szybkość nauki i jakość naszych kursów gwarantuje wiele czynników:

 • Indywidualne zajęcia usposobienia: Nauczyciel indywidualnie podąża za każdym uczniem, w pełni szanując jego kreatywność i osobisty gust.
 • Indywidualne plany nauki: W zależności od poziomu wiedzy studenta możliwe jest ustalenie, po rozmowie z nauczycielem, „niestandardowego” planu nauki.
 • Rada nauczycielska: Wybrana spośród najlepszych profesjonalistów w branży, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, przekazując naszym uczniom „wiedzę” i „know-how”.
 • Okresowe testy i egzaminy : Ocena postępów ucznia i szybkie działanie w przypadku problemów lub zaległości dotyczących planu nauki.
 • Materiały edukacyjne: Najnowocześniejsze i wyposażone w kompletne i stale aktualizowane treści, zgodne z najnowszymi międzynarodowymi trendami i metodami.
 • Praca zespołowa: Rozwijanie dobrych umiejętności nawiązywania kontaktów i oferowanie ciekawych możliwości kontaktowania się z profesjonalnymi postaciami z branży.
 • Sale lekcyjne: Sale lekcyjne wyposażone są w nowoczesne i profesjonalne narzędzia, które pozwalają uczniom korzystać z tego samego sprzętu, który w przyszłości znajdą w świecie pracy.
 • Możliwość dołączenia do warsztatów, seminariów i konkursów: Wszyscy nasi studenci mają możliwość dostępu do pogłębionych analiz lub specjalizacji oraz pracy w bliskim kontakcie z profesjonalistami z branży.

Podręczniki i materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne składające się z podręczników, szablonów i kwadracików są udostępniane naszym uczniom bezpłatnie. Treści są kompletne i zawsze aktualne, zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi trendami i metodami.
Ponadto dajemy wszystkim naszym uczniom możliwość dostępu do szkolnej Biblioteki, gdzie mogą zapoznać się z książkami i materiałami w celu opracowania kilku projektów w ciągu roku.

Laboratorium Mody Ferrari

Sale lekcyjne wyposażone są w kompletny i stale najnowocześniejszy sprzęt, który jest całkowicie dostępny dla naszych uczniów i pozwala im na korzystanie z narzędzi i materiałów, które ponownie znajdą w świecie pracy. Nie do końca typowe „klasy”, ale wielofunkcyjne środowisko : od Biura Stylu , gdzie Styliści i Projektanci rozwijają swoje kolekcje i dają upust swojej kreatywności, która współdziała z Laboratorium Modelowania i Krawiectwa , gdzie odbywa się projektowanie i produkcja całych kolekcji. Szkoła, pomyślana jako prawdziwa firma modowa , w której można pracować w zespole i bezpośrednio porównywać się z kilkoma postaciami zawodowymi, a także można zaplanować i rozwinąć prawdziwą tożsamość marki , śledząc cały cykl projektowania i produkcji kolekcji , od koncepcji do produktu końcowego .

Wydarzenia i pokazy na wybiegu

Mediolan zawsze był znany jako niekwestionowana stolica mody i ma kalendarz pełen wydarzeń związanych ze światem systemu mody, które odbywają się przez cały rok. Ferrari Fashion School to akademia mody, która daje swoim studentom możliwość uczestniczenia w wydarzeniach i pokazach podczas Tygodnia Mody w Mediolanie oraz odwiedzania wystaw i muzeów, a także najważniejszych pokazów branżowych związanych z modą w międzynarodowym przeglądzie.

Warsztaty i Seminaria

W ciągu roku nasi studenci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach i seminariach o tematyce związanej ze światem mody, designu i krawiectwa, spotkania z profesjonalistami z branży, a także uczestniczenia w wydarzeniach, wystawach i pokazach na wybiegach.

Lokalizacje

 • Milan

  Via Savona 97, 20144, Milan

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania