Keystone logo
Ferrum College

Ferrum College

Ferrum College

Wstęp

Założona w 1913, Ferrum College to prywatna uczelnia sztuk wyzwolonych powiązana ze Zjednoczonym Kościołem Metodystycznym, oferująca sztuki wyzwolone i programy zawodowe, takie jak biznes, przywództwo rekreacyjne, teatr muzyczny, rolnictwo, nauki o środowisku, kształcenie nauczycieli i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych. Otoczony górami Blue Ridge, licznymi jeziorami, rzekami i parkami stanowymi, Ferrum College zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne w otoczeniu bogatego naturalnego piękna.

W Ferrum College na edukację każdego ucznia wpływa świat przyrody. Ferrum ma jeden z najstarszych programów nauki o środowisku w kraju i oferuje staże i możliwości badawcze na wszystkich kierunkach. Program Boone Honors sprzyja eksploracji zagadnień intelektualnych, społecznych i etycznych. Ferrum College to jedyna prywatna uczelnia w Wirginii z programem akademickim w zakresie nauk rolniczych. Instytut i Muzeum Blue Ridge College jest repozytorium statystyk dotyczących folkloru Wirginii i stanowi ważny link do historii i kultury regionu Blue Ridge w Appalachach. Studenci Ferrum są znani ze swojego zaangażowania w służbę i działania społeczne, co wyraża motto Kolegium „Nie ja, ale inni”.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Ferrum

    John Wesley Hall 215 Ferrum Mountain Road, 24088, Ferrum

pytania