Keystone logo
Florida Christian University

Florida Christian University

Florida Christian University

Wstęp

Założona 29 sierpnia 1985 r. FCU zawsze miała na celu zapewnienie szkolnictwa wyższego w sposób praktyczny i dostępny dla profesjonalistów i ministrów, przygotowując ich do spełnienia ich powołania z fundacjami chrześcijańskimi. Uniwersytet promuje globalne programy edukacyjne na odległość dzięki wideo, niezależnym studiom i zajęciom internetowym z wykwalifikowanym wydziałem i wykorzystaniu najnowocześniejszej infrastruktury technologicznej.

Misja

Zapewnienie praktycznego i dostępnego wyższego wykształcenia profesjonalistom, świeckim i ministrom, aby przygotować ich do wypełniania ich powołań, z fundacjami chrześcijańskimi.

Wizja

Być instytucją o zasięgu globalnym, która wyposaża i łączy specjalistów i naukowców, aby rozwijać się w życiu dzięki celom i znaczącym osiągnięciom, poprzez transformacyjny wpływ zakorzeniony w zasadach chrześcijańskich.

Dlaczego FCU?

 • Założona w 1985 roku, wyrosła z Seminarium Teologicznego na uniwersytet o zasięgu globalnym.
 • Kursy są dostarczane w różnych formatach umożliwiających elastyczne planowanie: online, transmisja na żywo i ustawienia sal lekcyjnych.
 • Programy są dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.
 • Międzynarodowe imprezy organizowane regularnie w Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata, w celu wymiany wiedzy i doświadczeń.
 • Osobisty kurs zachowań komunikacyjnych zawarty we wszystkich programach, z raportem profilu dostarczanym każdemu uczniowi.
 • Sieć nauczycieli z różnych narodowości i kontekstów zawodowych.
 • Przystępne ceny i dostępne opcje płatności.
 • Możliwość walidacji kwalifikowanych doświadczeń życiowych, aby liczyć się jako ograniczona ilość punktów kursu (tylko stopień licencjata i licencjata).
 • Zobowiązany do chrześcijańskich zasad życia i biznesu.
113235_pexels-photo-901964.jpeg

Przesłanie Prezydenta

Szanowny przyszły student,

W życiu jest tak wiele wyzwań, które uniemożliwiają nam osiągnięcie tego, czym chcemy być. Wyobraź sobie, że masz przed sobą rzekę. Po drugiej stronie jest drzewo liściaste ze wspaniałymi owocami. Chcesz przejść przez rzekę, aby dostać pyszne owoce. Jednak siła płynącej wody uniemożliwia przejście. To właśnie dzieje się w naszym życiu: wiemy, gdzie chcielibyśmy iść, ale uważamy, że istnieją przeszkody, które uniemożliwiają nam osiągnięcie naszych celów. Teraz wyobraź sobie, że masz linę, która przechodzi przez wodę i jest przywiązana do drzewa. Za pomocą liny będziesz mógł przejść przez rzekę. Wszystkie przeszkody zostaną pokonane. Wszystkie twoje wysiłki teraz dadzą ci zwycięstwo w przekraczaniu rzeki twoich marzeń twoich celów.

Bóg stawia tak wiele wyzwań w zasięgu możliwości naszego życia. On daje wyzwania. Ale daje też łaskę wraz z możliwościami. Daje nam także wizję, która pomoże nam osiągnąć nasze cele. Daje nam linę. Jeśli jesteśmy zaangażowani przez wiarę, wizja pomoże nam podjąć możliwości, które dał nam Bóg. Ta wizja to lina przywiązana do drzewa, która doprowadzi nas do sukcesu. Dzięki rejestracji na naszym uniwersytecie zaczynasz nowy etap w swoim życiu. Zdobycie stopnia będzie dla ciebie wyzwaniem, ale Bóg będzie z tobą, dając ci wizję i zdolność do osiągnięcia sukcesu. Prędzej niż sobie wyobrażasz, będziesz jednym z naszych zwycięskich absolwentów. Witamy na naszym Uniwersytecie. Ufamy, że znajdziesz wszystkie swoje klasy i profesorów, które będą wymagały i wzbogacały Twoje powołanie do życia, kiedy będziesz pilnie studiować.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Lokalizacje

 • Orlando

  5950 Lakehurst Dr #101, FL 32819, Orlando

  pytania