Keystone logo
Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Wstęp

Gdzie zamierzasz się dzisiaj uczyć?

Franklin University Switzerland to edukacja, która odkrywa i przekracza granice . To szkoła, w której spotykają się narodowości i perspektywy kulturowe, tworząc niepowtarzalne doświadczenia. Jest to metoda uczenia się, która włącza podróże i interdyscyplinarne studia do podstawy programu nauczania. Naszą metodologię i misję nazywamy międzynarodowym imperatywem w edukacji . Franklin University Switzerland to prywatny, niezależny uniwersytet z siedzibą w Szwajcarii. Został założony jako Franklin College w 1969 roku. Oferuje unikalne i innowacyjne podejście do edukacji w zakresie sztuk wyzwolonych, charakteryzujące się naciskiem na międzynarodową ekspozycję i empiryczną naukę w zróżnicowanym kulturowo środowisku. Franklin University Switzerland ma wyjątkową pozycję akredytacji zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw szwajcarskim systemie uniwersyteckim.

We Franklin potrzebna jest ciekawość. Co semestr weźmiesz udział w kursie Academic Travel, widząc na własne oczy miejsca, które studiowałeś. Będziesz uczęszczać na zajęcia z wykładowcami z zagranicy i studentami z ponad 50 krajów . Będziesz miał możliwość samodzielnego podróżowania i odbywania staży za granicą. Zrobisz badania i rozwiniesz krytyczną perspektywę. Ukończysz studia z dyplomem akredytowanym zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw Szwajcarii . Nauczysz się sztuki dostosowywania się do każdej sytuacji w locie. Będziesz podróżnikiem po świecie. Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces . Przyjedź z nami do Grecji, Malawi, Francji, Japonii, Szkocji, Islandii, Korei, Botswany, Włoch lub Indii; a przede wszystkim przyjeżdżają na studia do Szwajcarii , prawdziwego skrzyżowania języków i kultur w sercu Europy. Skorzystaj z możliwości zdobycia wykształcenia jak żadne inne.

Idealna lokalizacja?

Alpy Szwajcarskie. Jeziora lodowcowe. Klimat śródziemnomorski. Włoski smak. Międzynarodowa populacja. To jest miasto, które nazywamy domem: Lugano w Szwajcarii. Założyciele Franklina wybrali Lugano jako idealną lokalizację dla rodzaju szkoły, którą sobie wyobrazili z tych wszystkich powodów i nie tylko. Kosmopolityczny charakter Lugano ma kluczowe znaczenie dla życia w Franklin , a kampusy znajdują się zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum Lugano, gdzie kolej i linie lotnicze łączą studentów z całą Europą. Odwiedź Franklin i zobacz, dlaczego tak wielu studentów czuje się jak w domu w naszym kampusie i społeczności Lugano. Zapraszamy Ciebie, Twoich przyjaciół i rodzinę do doświadczenia, co to znaczy żyć i uczyć się w naszym międzynarodowym środowisku.

Bezgraniczna edukacja eksploracyjna

Bezgraniczna: nieograniczona w żaden sposób; brak granic Wiemy, że zawsze istnieją granice tego, dokąd możesz się udać i co możesz zrobić podczas zdobywania dyplomu, ale staramy się łamać te granice tak daleko, jak to możliwe. Na innych uniwersytetach granice mogą obejmować nieelastyczne programy nauczania, sztywne tradycje społeczne, kalendarze akademickie zniechęcające do podróży oraz mikrokulturę uniwersytecką, która niewiele współdziała z otaczającą społecznością. Franklin ma inne podejście. Dzięki programom studiów, które oferują wiele możliwości interdyscyplinarnych doświadczeń, podróży akademickich i bezpośredniej interakcji z wielojęzyczną społecznością szwajcarską, przekraczanie granic fizycznych i społecznych stanie się dla ciebie drugą naturą. Program nauczania Franklina jest tak skoncentrowany lub interdyscyplinarny, jak chcesz. Oferujemy wysokiej jakości programy akademickie prowadzone przez zdolnych naukowców – gdybyśmy tego nie robili, nie bylibyśmy akredytowani w dwóch krajach – ale wychodzimy poza bardziej bezpośrednią ścieżkę, aby zaoferować wiele kierunków z wieloma akcentami, takich jak zarządzanie międzynarodowe z naciskiem na Marketing lub sztuka komunikacji wizualnej z naciskiem na studia nad modą. Oferujemy możliwość łączenia kierunków, takich jak ekonomia z włoskoznawstwem lub psychologia z komunikacją i studiami medialnymi, a wielu naszych studentów ma podwójne specjalizacje lub bierze kilka nieletnich. Dodatkowo Franklin jest mały. Wiele możliwości doświadczania ról przywódczych, takich jak samorząd studencki, mentoring akademicki, kluby studenckie lub asystenci rezydentów, jest bardzo osiągalnymi celami dla studentów, którzy chcą je realizować. Jak każdy w Franklin ci powie, Franklin jest tym, co o tym myślisz.

Odkrywcza: zrobione lub stworzone, aby coś znaleźć lub dowiedzieć się więcej o czymś Firma Franklin została założona przez ludzi, którzy wierzyli, że bezpośrednia interakcja z innymi kulturami poprzez podróże jest niezbędnym doświadczeniem edukacyjnym i że jest to jedyny sposób na osiągnięcie porozumienia między ludźmi z różnych narodów . Podróże akademickie zawsze były fundamentalną częścią programu nauczania Franklina. Ile uniwersytetów może umieścić swoje kursy na mapie świata? Edukacja: wiedza, umiejętności i zrozumienie, które zyskujesz dzięki uczęszczaniu do szkoły, college'u lub uniwersytetu Wartość edukacji Franklina to coś więcej niż tylko gromadzenie informacji, które można wykorzystać w swojej dziedzinie zawodowej. Doświadczenie Franklina otworzy Twój umysł na świat, a Ty zyskasz prawdziwe ludzkie zrozumienie, które da Ci narzędzia potrzebne do zostania liderem. Przywództwo polega na zrozumieniu ludzi, ich pragnień i różnic, a interdyscyplinarny, międzykulturowy program nauczania Franklina, lokalizacja i międzynarodowa populacja studentów/wydziałów tworzą idealne środowisko do rozwijania tego zrozumienia. Nasi absolwenci to liderzy zespołów i przedsiębiorcy, którzy dodają wartości międzynarodowym firmom, nowym przedsięwzięciom, organizacjom rządowym i non-profit w wielu krajach na całym świecie. Nie zatrzymują się na granicach i wprowadzają innowacje, aby wytyczyć nowe ścieżki. To właśnie doświadczenie Franklina daje im narzędzia do odniesienia sukcesu. To jest Bezgraniczna Edukacja Odkrywcza.

Lokalizacje

  • Sorengo

    Via Ponte Tresa 29 Lugano, 6924, Sorengo

  • Lugano

    Lugano, Szwajcaria

    pytania