Keystone logo
Frostburg State University

Frostburg State University

Frostburg State University

Wstęp

Frostburg State University to kompleksowa, skoncentrowana na studentach instytucja, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji, która prowadzi do prawdziwego sukcesu. Kładziemy nacisk na empiryczną naukę i indywidualność ucznia, pomagając każdemu uczniowi odkryć i zrealizować jego wyjątkowe cele. Nasze programy przygotowują przyszłych liderów do sprostania wyzwaniom złożonego i zmieniającego się globalnego społeczeństwa.

FSU działa na rzecz regionalnego i ogólnokrajowego rozwoju gospodarczego i siły roboczej. Przyciągamy studentów ze wszystkich hrabstw w Maryland, a także z innych stanów i innych krajów. Nasze programy promują bogactwo kulturowe, odpowiedzialność obywatelską i zrównoważony rozwój w społeczności Frostburg, regionie zachodniej Maryland i nie tylko.

FSU jest instytucją należącą do University System of Maryland, akredytowaną przez Middle States Commission on Higher Education. Jest to jedyna czteroletnia instytucja USM na zachód od korytarza Baltimore-Waszyngton.

Lokalizacje

  • Frostburg

    Braddock Road,101, 21532, Frostburg

    pytania