Keystone logo
George Fox University

George Fox University

George Fox University

Wstęp

Być znane.

Nasza obietnica: Na George Fox, każdy student będzie znany - osobiście, naukowo i duchowo.

Jest nadzieja, każdy uczeń przynosi do doświadczeń uczelni. Aby być znany pod nazwą. Należy rozumieć, ceniony, wspierać i podniesiony. Na George Fox, które mają być znane oznacza, że ​​profesorowie i pracownicy łączą się ze studentami w autentycznych sposoby - osobiście akademickiej, duchowo - uznając, że wszyscy się do tego miejsca z różnych środowisk, doświadczeń życiowych i marzeń na przyszłość. Aby być znana oznacza, że ​​uczniowie uczą się nie tylko nowe pomysły, mają swoje własne. Do znanych środków do bycia wysłuchanym.

Kiedy uczeń czuje się jak to jest być znane w ten sposób stają się one inspirowane. I wtedy prawdziwa zmiana dzieje. Wiedza przesuwa się z umysłu do serca. Praca przekształcić powołaniach. Wiara zamienia się w działaniu. I dlatego zaczniemy od prostego obietnicy, że każdy student będzie znana.

W skali kraju Uznane

George Fox jest znany w kraju jako wyróżniony Christian University, ranking wśród 10 najlepszych w rankingu Forbes Media o "The Best zkiem religijnym Colleges." Jesteśmy sklasyfikowane przez US News & World Report jako pierwszej warstwy regionalnej uczelni i Forbes konsekwentnie plasuje nas wśród najlepszych chrześcijańskich szkół w kraju.

naukowo rygorystyczne

Studenci George Fox cieszyć wyzwanie nauczania, który zachęca znaczący stypendium i stosowania. Studentów i absolwentów w Richtera Scholars Program, na przykład prowadzenia oryginalnych badań z mentorów wydziału - badania takie kwestie, jak leczy raka piersi, badając cukrzycy na poziomie komórkowym, lub studiuje traumę oraz rozwoju poznawczego. Jesteśmy jednym z zaledwie 11 szkół wyższych, w tym Yale, Dartmouth, Cal Tech i University of Chicago, do udziału w tym prestiżowym programie.

Student Focused

Wykładowcy i administratorów programów projektowych, które wystawią studentów pierwszego, uznając, że każdy uczeń ma inne cele i potrzeby. Od zindywidualizowane doradztwo akademickiego do stałej formacji duchowej, Wydział mentoring i doradztwo kariery, cały proces wychowawczy w George Fox jest zorganizowana wokół wzrostu i sukcesu naszych uczniów.

Zaprojektowany relationally

Jako Chrystus środku uniwersytet zakorzenione w tradycji Przyjaciół, George Fox jest unikalnie zaprojektowane, aby zachęcić konstruktywnych relacji. Studenci znają swoich profesorów ich imion, a to z kolei, profesorowie są zamierzone o znajomości swoich uczniów na podstawie pierwszej nazwy. Na George Fox, uważamy uczenie transformacyjne zaczyna się holistyczne, autentycznych relacji - i uczynienie tych typów połączeń priorytetem jest to, co nas wyróżnia.

szansa Rich

George Fox zapewnia zasobów krajowych uczelni i dostępności do możliwości, że tylko mniejsza uczelnia może dostarczyć. Studentów i absolwentów uczestniczyć w życiu zmienia doświadczeń, takich jak projekty badawcze wydziału, mentorem, staży i programami studiów za granicą. Opcje są zróżnicowane. Tutaj, uczeń może wykonać w grze, konkurować w sportach zespołowych NCAA Division III, śpiewają w chórze, a nawet prowadzić klub studencki. Nasz mniejszy rozmiar oznacza duże szanse.

wiara Infused

Wiara przenika każdy aspekt doświadczenia edukacyjnego na George Fox. Wykładowcy i administratorów, którzy są chrześcijanami, są przeznaczone do integracji wiary i nauki, i są pasjonatami pomagając studentom spełniać swoje powołania zawodowego. Studenci zdobywają głębsze rozumienie Boga w kontekście społeczności skupione na Chrystusie skupia się na miłości do Boga i ludzi i nauczenie wiara może rozwinąć całe osoby, które stają się wybitni specjaliści.

nastawiony na obsługę

George Fox poważnie traktuje wyzwanie Jezusa Chrystusa jako agentów miłości i pojednania w świecie. Uczniowie szkół sponsorowanych wyjazdów służba dla różnych ustawień cross-kulturalnych, takich jak Centrum sen, w Los Angeles, w Makah Nation w Waszyngtonie lub Suazi, aby pomóc ofiarom AIDS. Niektóre programy, takie jak inżynieria, integrować usługę do programu nauczania. Każdy upadek, uniwersytet zamyka kampus na nasz coroczny Podawać dzień i wysyła ponad 2000 studentów, profesorów i pracowników do wolontariatu w społeczności.

globalnie Engaged

Od momentu powstania, George Fox zachęca swoich studentów do poszukiwania sposobów, aby ich wiara znaczenia w świecie. Nasze zaangażowanie na rzecz ewangelizacji, studiów za granicą oraz zajmowanie się kwestiami sprawiedliwości społecznej naszych czasów przyczynił się do stworzenia środowiska uczenia się, która podkreśla globalnej świadomości i zaangażowania. George Fox jest wg US News & World Report wśród najlepszych 60 z około 1800 akredytowanych szkół wyższych i uniwersytetów w kraju dla odsetka studiujących za granicą. Absolwent i licencjackich wyjazdy serwisowe nadal zajmować złożonych problemów sprawiedliwości społecznej w Afryce, Indiach, Brazylii, Ukrainy i Rumunii.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

pytania