Keystone logo
Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Wstęp

O Georgetown University w Katarze

Georgetown University in Qatar (GU-Q) jest dodatkową lokalizacją Georgetown University, z siedzibą w Education City w Ad-Dauha. Uniwersytet oferuje czteroletni program studiów licencjackich w zakresie spraw międzynarodowych prowadzących do Bachelor of Science w służbie zagranicznej (BSFS). Studenci mają możliwość wyboru jednego z czterech kierunków i jednego z trzech certyfikatów.

GU-Q zapewnia również różnorodne możliwości edukacji kierowniczej i zawodowej i służy jako miejsce zamieszkania dla programu zarządzania kryzysowego i katastroficznego na Uniwersytecie Georgetown University School of Continuing Studies.

Uniwersytet Georgetown

Założony w 1789 roku Uniwersytet Georgetown składa się z dynamicznej społeczności wyjątkowych studentów, wykładowców, absolwentów i specjalistów zajmujących się rzeczywistymi aplikacjami badań, stypendiów, wiary i usług.

Misja

Uniwersytet Georgetown w Katarze (GU-Q) jest poświęcony realizacji misji Georgetown University polegającej na promowaniu intelektualnego, etycznego i duchowego zrozumienia poprzez poważny i trwały dyskurs wśród ludzi różnych wyznań, kultur i wierzeń. Uosabiając tego ducha uniwersytetu, katarski kampus Georgetown podejmuje się edukacji, badań i usług w celu pogłębiania wiedzy i zapewnienia uczniom i społeczności holistycznego doświadczenia edukacyjnego, które produkuje globalnych obywateli zaangażowanych w służbę ludzkości. Demonstrujemy wartości Uniwersytetu Georgetown; starają się budować na światowej renomie Szkoły Służby Zagranicznej im. Edmunda A. Walsha; i współpracujemy z naszym partnerem, Qatar Foundation, w jego dążeniach do osiągnięcia Katarskiego National Vision 2030 i pomocy w rozwoju gospodarki opartej na wiedzy Kataru.

Wizja

Naszą wizją jest uznanie za wiodącą instytucję akademicką zajmującą się sprawami międzynarodowymi na Bliskim Wschodzie poprzez wykazanie niezawodnej doskonałości w nauczaniu, badaniach i działaniach społecznych.

Dlaczego Katar

Katar, pobłogosławiony jednym z najwyższych PKB na osobę na świecie, leży na rozdrożu Wschodu i Zachodu. Nowoczesny, kwitnący kraj w sercu Bliskiego Wschodu z ambitną wizją rozwoju, oferuje wysoki standard życia, doskonałe wyposażenie, nowoczesną infrastrukturę oraz mieszankę lokalnej i kosmopolitycznej kultury. Katar stał się centrum regionalnych i globalnych sieci i spotkań w międzynarodowej dyplomacji, energetyce, finansach i ekonomii, mediach i sporcie.

W ten sposób powstaje mnóstwo kulturalnych, intelektualnych i artystycznych wydarzeń i miejsc - w tym tak kultowych budynków jak Muzeum Sztuki Islamskiej, zaprojektowanych przez IM Pei. Kraj oferuje bezpieczne i przyjazne rodzinie środowisko i jest doskonałym miejscem do życia, nauki i pracy. Centralna lokalizacja sprawia, że jest idealną bazą wypadową do odkrywania atrakcji azjatyckich, afrykańskich i europejskich. Loty bezpośrednie łączą Doha z miastami na całym świecie.

Akredytacja

Uniwersytet Georgetown jest akredytowany przez Państwową Komisję Szkolnictwa Wyższego, instytucję akredytującą, uznaną przez Sekretarza Edukacji Stanów Zjednoczonych i Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego. Region Środkowych Państw obejmuje Dystrykt Kolumbii, Delaware, Maryland, New Jersey, Nowy Jork, Pensylwanię, Portoryko i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych.

Kampus Kataru Uniwersytetu Georgetown jest dodatkową lokalizacją dla Uniwersytetu w Waszyngtonie. Programy akademickie oferowane w Katarze są akredytowane przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Stanów Zjednoczonych i uznawane przez władze lokalne w Katarze.

Uniwersytet ukończył z powodzeniem swój przegląd ponownej akredytacji wiosną 2012 roku. Proces ten odbywa się co 10 lat i dotyczy całego uniwersytetu.

Lokalizacje

  • Doha

    Education City | P.O. Box 23689, , Doha

pytania