Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Wstęp

Co oferujemy:

Miejsce w 10 najlepszych programach biznesowych w Ameryce, 2019; Najlepsze uczelnie online, 2020; Best Online College for Value, 2018; Best Value Schools Georgia, 2019; 50 najlepszych programów MBA, 2018; Program Best Marketing, 2020; Top Bachelor's in HR, 2018

Zespół wykładowców, który jest konsekwentnie uznawany przez studentów i rówieśników za najlepszy wykładowca na kampusie - angażujący, oferujący merytoryczne doradztwo i chętny do pomocy swoim studentom.

Najnowsze innowacyjne technologie są zintegrowane z naszym programem nauczania i naszymi salami lekcyjnymi. Dostępne są narzędzia edukacyjne, z naciskiem na wykorzystanie technologii do rozwiązywania różnych problemów biznesowych, przed którymi stoją obecnie firmy.

Misja

Misją Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki jest zapewnienie zróżnicowanej populacji studentów programów studiów licencjackich i magisterskich, które zapewniają absolwentom wiedzę i umiejętności, które pomogą im osiągnąć sukces w karierze biznesowej, dalszych studiach akademickich i realizacji ich osobistego potencjału . Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć doświadczenie akademickie uczniów poprzez odpowiednie zajęcia dydaktyczne na wydziale, usługi społeczne, stosowane przedsięwzięcia naukowe dotyczące regionu południowo-zachodniej Gruzji oraz działalność zawodową. To zobowiązanie obejmuje przestrzeganie następujących standardów:

  • Uczciwość i prawość w kontaktach i przedsięwzięciach
  • Poszanowanie praw, różnic i godności innych
  • Odpowiedzialność za zachowanie osobiste

Lokalizacje

  • Americus

    GSW State University Drive,800, 31709, Americus

    pytania