Keystone logo
© Global Business School
Global Banking School

Global Banking School

Global Banking School

Wstęp

GBS to instytucja szkolnictwa wyższego oferująca szereg kursów odpowiednich dla danej branży w ośmiu kampusach w Londynie, Manchesterze, Birmingham, Leeds i nie tylko.

Współpracując z kilkoma wiodącymi brytyjskimi placówkami szkolnictwa wyższego, prowadzimy programy zawodowe, licencjackie i podyplomowe z zakresu finansów, rachunkowości, biznesu, turystyki, opieki zdrowotnej i nie tylko.

Naszym celem jest pomaganie naszym studentom w rozwoju na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy, oferując doskonałe kontakty z pracodawcami i skupiając się na indywidualnym poradnictwie akademickim i zawodowym, oprócz naszych kursów specjalistycznych.

Do rekrutacji studentów podchodzimy inkluzywnie, mając na celu poszerzenie dostępu do szkolnictwa wyższego wśród grup obecnie niedostatecznie reprezentowanych w sektorze.

Jesteśmy instytutem zatwierdzonym w Biurze Rejestru Studentów oraz zostaliśmy sprawdzeni i zatwierdzeni przez Agencję Zapewniania Jakości.

Funkcje kampusu

W okolicach kampusu GBS Greenford

Nasz kampus w Greenford to wspaniały obiekt w zachodnim Londynie, w pobliżu kultowego stadionu Wembley. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym umożliwiającym zwiedzanie londyńskiego City możesz znaleźć spokój na akrach pięknej zieleni, ciesząc się jednocześnie tętniącą życiem atmosferą jednego z najbardziej ekscytujących miast Wielkiej Brytanii. Kampus Greenford to nasza globalna siedziba główna, oferująca wiele nowych możliwości lokalnej społeczności i gospodarce.

Greenford znajduje się w londyńskiej dzielnicy Ealing i ma cały urok, jakiego można oczekiwać od centrum małego miasteczka o silnym etosie społeczności. Kiedy studenci nie studiują, jest mnóstwo zajęć do wyboru w lokalnych parkach, obiektach sportowych i tętniącym życiem centrum miasta z dużym wyborem barów i restauracji.

Dzięki pobliskim kultowym obiektom, takim jak stadion Wembley, kampus Greenford jest idealnym miejscem dla osób pragnących studiować w małej społeczności, z dużym miastem na wyciągnięcie ręki.

Funkcje i udogodnienia

Gdy w naszym kampusie w Greenford studiuje 1000 studentów, dołączysz do włączającej społeczności ambitnych, podobnie myślących ludzi, których celem jest poprawa przyszłych perspektyw zawodowych. Możesz oczekiwać, że najnowocześniejsze udogodnienia poprawią Twoje wrażenia z nauki, zrównoważone przestrzeniami rekreacyjnymi, w których będziesz mógł cieszyć się społecznością i rozwijać swoją sieć.

    Lokalizacje

    • Greenford

      891 Greenford Road Greenford London, UB6 0HE, Greenford

      pytania