Keystone logo
Goodwin College

Goodwin College

Goodwin College

Wstęp

Goodwin College jest innowacyjnym Community Learning, która umożliwia studentom ciężko pracuje, aby stać się poszukiwanymi pracownikami.

Jesteśmy w stanie dostosować nasze programy, aby zaradzić potrzebom pracodawców, i kształtować je, aby pasowały do ​​życia studentów. Zajęcia są dogodnie oferowane przez cały rok - dni, wieczorami, w weekendy, jak i online. Stopnie mogą być elastycznie warstwowy całej certyfikatu, stowarzyszonych oraz programów licencjackich w różnych polach żądanie.

Jeszcze lepiej, otaczamy naszych uczniów z osobistego wsparcia i poradnictwa zawodowego, których potrzebują - nie tylko zarobić stopni, ale aby zmienić życie dla siebie, swoich rodzin i społeczności.

Goodwin College jest niedochodową instytucją szkolnictwa wyższego i jest akredytowana przez New England Association szkół i uczelni (NEASC) poprzez Komisję w dniu Instytucji Szkolnictwa Wyższego. Goodwin College został założony w 1999 roku, w celu służenia zróżnicowanej populacji studentów ze studiów zawodowych zorientowanych, które prowadzą do silnych efektów pracy.

Misja

Test Misją Goodwin College jest edukacja zróżnicowanej populacji studentów w dynamicznym środowisku, które dostosowuje edukacji, handlu i społeczności. Nasze innowacyjne programy studiów przygotowuje studentów do pracy zawodowej przy jednoczesnym promowaniu kształcenia ustawicznego i odpowiedzialności obywatelskiej. Jako wspólnota pielęgnowaniu uczelni możemy zakwestionować studentów, wykładowców, pracowników i administracji, aby w pełni zrealizować swój najwyższy potencjał naukowy, zawodowy i osobisty.

Cele:

 • Aby stworzyć dynamiczne środowisko edukacyjne, które przygotowuje i pożyczek uczniów w pracy zawodowej przy jednoczesnym rozwijaniu uznanie dla humanistycznych, sztuki i nauki.
 • Kształcenie studentów w środowisku, które obchodzi różnych kultur, wieku, doświadczenia i opinie.
 • Aby udoskonalić metody, które wspierają i zachowują studentów i absolwentów.
 • Aby dostosować nasze programy do zmieniających się potrzeb naszych studentów, pracowników i społeczeństwa.
 • Aby wzbogacić nasze społeczności lokalne i globalne poprzez tworzenie i podtrzymywanie współpracy relacje, które tworzą korzyści edukacyjne, ekonomiczne i kulturowe.
 • Aby pomóc naszym absolwentom identyfikacji i zabezpieczenia możliwości zawodowych.
 • Aby zapewnić studentom ram dla podejmowania decyzji etycznych i prowadzenie się z rzetelnością zawodową.

Wyniki instytucjonalne

Na Goodwin College, uważamy, że każdy student, który absolwenci powinni posiadać pewne umiejętności, niezależnie od ich programu akademickiego. Nazywamy te podstawowe umiejętności efektów instytucjonalnych.

Po ukończeniu studiów, College studenci Goodwin będzie:

 • Wykazać biegłość w wybranej dziedzinie studiów.
 • Posiadanie efektywnej komunikacji i umiejętności analityczne.
 • Uzyskać chęci i umiejętności niezbędnych do prowadzenia kształcenia ustawicznego.
 • Wykazać odpowiedzialność obywatelską.

Podstawowe wartości (przyjęty 2012)

Wartości Goodwin Kolegium rdzeniowe są jego głęboko zakorzenione przekonania, które reprezentują najwyższe priorytety Kolegium i podstawowych sił napędowych. Określają one naszą pasję do tego, co robimy i jak zdecydujemy się rezonować z i odwołać się do studentów, pracowników i większej społeczności Goodwin.

Kim jesteśmy

Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości edukacji. Uważamy, że należy mieć szansę na sukces, bez względu na to gdzie byłeś i gdzie masz zamiar udać. Może nie znaleźliśmy sukces w innej uczelni, lub po prostu nie sądzę, trzeba było czasu, pieniędzy lub wsparcia widzieć przez kolegium. Goodwin jest tutaj, aby obrócić go wokół dla Ciebie. Zacznij swoją przyszłość już dziś w Goodwin.

Lokalizacje

 • East Hartford

  One Riverside Drive East Hartford, 06118, East Hartford

pytania