Keystone logo
Graceland University

Graceland University

Graceland University

Wstęp

Graceland University to społeczność poświęcona wyjątkowemu szkolnictwu wyższemu

Opieramy się na sztukach wyzwolonych i poświęcamy się zaspokajaniu progresywnych potrzeb akademickich studenta XXI wieku.

Założony w 1895 i sponsorowany przez Wspólnotę Chrystusa, Graceland University to coś więcej niż tylko szkoła. Jest to społeczność pełnych pasji, troskliwych i oddanych osób, które na pierwszym miejscu stawiają swoje relacje ze studentami. Aktywna sieć absolwentów Graceland wykracza daleko poza czas studenta w kampusie.

Lokalizacje

Kampus Lamoni: główny kampus mieszkalny znajduje się w Lamoni w stanie Iowa, około godziny na południe od Des Moines. Jest to piękny, gościnny kampus o powierzchni 170 akrów na wzgórzach południowej Iowa. Nasz kompleks sportowy szczyci się sztuczną murawą boiska do piłki nożnej, zewnętrznym torem olimpijskim i najlepszym w konferencji kompleksem piłkarskim. Centrum Sztuk Wizualnych Helene jest przedmiotem zazdrości innych szkół, a Hala Naukowo-Techniczna Resch oferuje doskonałe wyposażenie i wyposażenie standardowe w branży. Nasze regionalne centrum sztuk scenicznych, Shaw Center, obejmuje audytorium na 500 miejsc, salę recitalową na 100 miejsc, w pełni konfigurowalny teatr z czarną skrzynką, piękne nowe lobby i atrium oraz wspaniały amfiteatr na świeżym powietrzu. Czterdzieści osiem mieszkań studenckich zostało otwartych jesienią 2011 roku na obrzeżach kampusu, a nowo wyremontowany i rozbudowany Związek Studentów Newcom oferuje dedykowany pokój gier, laboratorium komputerowe i obszerną przestrzeń do spotkań studentów.

Kampus Niepodległości: Nasz Kampus Niepodległości znajduje się w Independence w stanie Missouri i jest siedzibą Szkoły Pielęgniarstwa Graceland oraz Seminarium Wspólnoty Chrystusa. Programy online Graceland działają na IC, który został otwarty w 1969 roku. Przyjazny dla studentów obiekt o powierzchni 55 000 stóp kwadratowych jest wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia i zasoby do nauki, w tym wszechstronną sieć bezprzewodową, laboratorium umiejętności pielęgniarskich wyposażone w kamery do nagrywania i prezentacje odtwarzania oraz wielokrotnie nagradzana biblioteka pielęgniarska. IC oferuje również kształcenie nauczycieli i programy biznesowe.

Programy online: Graceland jest pionierem w nauczaniu na odległość z wieloletnim doświadczeniem w zapewnianiu wyjątkowej edukacji w zaciszu domów studenckich. W 2000 roku Graceland przeszła na czysto internetową metodę dostarczania kilku programów: Master of Science in Nursing, RN do BSN, RN do MSN „bridge”, licencjat z zarządzania opieką zdrowotną i doktor praktyki pielęgniarskiej .

Professor lecturing at the front of a class

Wizja, misja, wartości

Graceland University kształci studentów na zaawansowane studia, produktywną karierę i bogate życie. Jego ciało studenckie jest ukierunkowaną, ale zróżnicowaną grupą, która obejmuje osoby w różnym wieku, o różnym pochodzeniu i pochodzeniu narodowościowym, które mają wspólne zaangażowanie w naukę. Jego program nauczania, mocno zakorzeniony w tradycji sztuk wyzwolonych i wzbogacony praktycznymi doświadczeniami zorientowanymi na karierę, potwierdza różne style uczenia się i przygotowuje uczniów do stania się kompetentnymi profesjonalistami. Jego wysoko wykwalifikowani wydział wyróżnia się w nauczaniu i angażowaniu się w działalność naukową, twórczą i zawodową. Wraz z administracją i kadrą bardzo dbają o studentów.

Graceland oferuje środowisko uczenia się dla studentów stacjonarnych i niemieszkalnych, które wspiera rozwój osobisty. Jego ambitny program akademicki podkreśla radość z uczenia się przez całe życie, rygor intelektualnej dyscypliny oraz związek zarówno z satysfakcjonującym życiem zawodowym, jak i osobistym. Jego rozmiar sprzyja prawdziwej trosce o jednostkę, zapewniając jednocześnie wspólnotę i poczucie przynależności. Dla studenta stacjonarnego bogaty program programów wspólnych obejmujący grupy zainteresowań, lekkoatletykę, samorząd studencki, życie mieszkaniowe i zajęcia rekreacyjne zapewnia możliwość rozwijania umiejętności interpersonalnych, relacji, kreatywności i przywództwa.

Opierając się na chrześcijańskich wartościach godności ludzkiej, wzajemnego szacunku i odpowiedzialności społecznej, Graceland przyjmuje osoby wszystkich wyznań. Aktywnie wspiera radę swojej sponsoringowej wspólnoty Chrystusa, aby „starać się uczyć nawet przez studia, a także przez wiarę”, i rzeczywiście stanowi namacalny wyraz zaangażowania Kościoła w otwarte i wolne dążenie do wiedzy poprzez szkolnictwo wyższe.

Graceland promuje możliwości, sprawiedliwość i pokój na świecie poprzez praktyczne i wizjonerskie działania.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Wizja

Graceland University stanie się uznanym liderem edukacyjnym, inspirującym i wzmacniającym osoby do usług transformacyjnych i przywództwa.

Misja

Graceland tworzy społeczności uczące się, w których uczniowie rozwijają swój potencjał znaczącego i produktywnego życia.

Wartości

Graceland ceni naukę, całość i społeczność. Graceland zachęca do rozwoju tych wartości w celu wzbogacenia życia i polepszenia świata.

Uczenie się

Wierzymy w trwający całe życie proces otwartego i wolnego poszukiwania prawdy.

Całość

Wierzymy, że rozwój intelektualnego, fizycznego, społecznego i duchowego wymiaru wszystkich osób jest niezbędny do zdrowego i satysfakcjonującego życia.

Społeczność

Doceniamy i przyjmujemy różnorodność, a jako instytucja sponsorowana przez Wspólnotę Chrystusa wierzymy w nieodłączną wartość wszystkich osób wyrażoną w relacjach zbudowanych na fundamencie bezwarunkowej miłości i akceptacji.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  12%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  13 do 1

Funkcje kampusu

 • Wielkość kampusu:

  170

 • Wyróżnij się architekturą:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • Liczba budynków:

  24

 • Zakwaterowanie:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

Rekrutacja

Graceland University to prywatna szkoła sztuk wyzwolonych w sercu Ameryki. Jest wszędzie pośrodku. Pozycja Graceland zarówno pod względem akademickim, jak i geograficznym oferuje studentom z zagranicy wyjątkową okazję do kontynuowania studiów w środowisku uniwersyteckim, jednocześnie ciesząc się tym, co najlepsze w sercu Ameryki.

Aplikowanie na uniwersytet za granicą może być trudne. Przeprowadzka do innego kraju, czy to na semestr, czy na cztery lata, nie jest łatwa. W Graceland mamy dedykowanego doradcę ds. rekrutacji międzynarodowej i doświadczony personel pomocniczy, który pomoże Ci na każdym etapie procesu. Odpowiedzi na Twoje pytania można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej, SMS-ów, telefonu, Zoomu, Facebooka lub innych dostępnych Ci mediów społecznościowych. Dział rekrutacji w Graceland chce mieć pewność, że otrzymasz informacje i szybko uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.

Stypendia i Finansowanie

Aby uprościć proces pomocy finansowej, Graceland przyznaje jedno podstawowe stypendium instytucjonalne, które uwzględnia Twoje potrzeby finansowe, osiągnięcia w nauce, sukcesy sportowe oraz zaangażowanie w zajęcia pozalekcyjne, takie jak sztuka, muzyka, teatr, komunikacja, zmiany społeczne i zrównoważony rozwój. Twoje stypendium Graceland zostanie dostosowane do Twoich mocnych stron i zainteresowań.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   pytania