Keystone logo
Graceland University Bachelor of Arts w finansach
Graceland University

Bachelor of Arts w finansach

Lamoni, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Aug 2024

USD 19 950 *

Mieszany, W kampusie

* czesne 2024-25

Wstęp

Jako specjalista ds. finansów będziesz odgrywać kluczową rolę w kierowaniu decyzjami biznesowymi i wpływaniu na nie. Twoje doświadczenie w analizie finansowej, ocenie ryzyka i planowaniu strategicznym jest kluczem do kształtowania ważnych decyzji, które przyczyniają się do sukcesu organizacji. Alternatywnie, z dyplomem biznesowym w dziedzinie finansów, możesz kontynuować karierę jako planista finansowy. Zrozumienie rynków finansowych i inwestycji pozwoli ci pomóc klientom w podejmowaniu decyzji finansowych i osiąganiu własnych celów finansowych.

Kierunek finanse w Graceland opiera się na zajęciach z finansów, ekonomii, matematyki i rachunkowości, które zapewnią ci silne umiejętności myślenia ilościowego, krytycznego i analitycznego. W oparciu o tę podstawową wiedzę, zostaniesz wyposażony w ukierunkowane na karierę, specyficzne dla danej dziedziny treści finansowe, które obejmują naukę opartą na doświadczeniu i symulacji, opartą na profesjonalnym kodeksie etycznym.

Dlaczego warto wybrać kierunek finanse w Graceland?

Kierunek finanse w Graceland został zaprojektowany tak, aby uzupełniać inne kierunki związane z biznesem, umożliwiając płynne podwójne lub nawet potrójne kierunki, które zapewniają większy stopień specjalizacji i przygotowania do najpopularniejszych miejsc pracy we współczesnym świecie biznesu. Program studiów na kierunku finanse opiera się na fundamentalnej zasadzie przygotowania studentów do bycia świadomymi społecznie i gotowymi do rozpoczęcia kariery, która uczyni świat lepszym miejscem.

Zapewnimy Ci możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w Klubie Inwestycyjnym Uniwersytetu Graceland. Środowisko współpracy w Graceland oferuje studentom bliskie relacje robocze z rówieśnikami i profesorami, wzmocnione przez wysoce zaangażowaną bazę absolwentów oferującą dostęp i możliwość budowania silnej sieci zawodowej.

Rekrutacja

Referencje studentów

O szkole

pytania