Keystone logo
Greenside Design Center College of Design

Greenside Design Center College of Design

Greenside Design Center College of Design

Wstęp

Greenside Design Center to ciesząca się międzynarodową renomą, specjalistyczna uczelnia projektowa zajmująca się kształceniem kreatywnych i innowacyjnych myślicieli. Nasza filozofia opiera się na byciu Different by Design w celu szkolenia absolwentów w zakresie wnoszenia świeżych pomysłów i nowego sposobu myślenia do zadań projektowych.

GDC oferuje szereg tytułów, stopni z wyróżnieniem i wyższych certyfikatów w różnych dyscyplinach projektowych, w tym w projektowaniu graficznym, projektowaniu multimediów i projektowaniu wnętrz.

• Każdy z naszych programów jest porównywany z lokalnymi i międzynarodowymi standardami, aby zapewnić każdemu uczniowi najwyższy poziom edukacji w zakresie projektowania.

• Nasz program nauczania jest wzorowany na scenariuszach w miejscu pracy, aby dać uczniom praktyczne zrozumienie, w jaki sposób mogą wykorzystać swoje umiejętności w prawdziwym świecie.

• Studenci mają dostęp do wykładowców, zasobów i najnowszego oprogramowania, aby pomóc im spełnić wymagania kursu i doskonalić umiejętności.

CO OFERUJEMY:

• Kursy projektowania graficznego dla komunikatorów wizualnych zainteresowanych poznaniem zasad dobrego projektowania i tworzeniem pięknych kompozycji wizualnych.

• Kursy projektowania multimedialnego dla osób obeznanych z technologią, które chcą połączyć swoje pomysły projektowe ze światem cyfrowym.

• Kursy projektowania wnętrz dla osób myślących trójwymiarowo i tworzących przestrzenie, które pozytywnie wpływają na nasze codzienne życie.

Greenside Design Center jest zaangażowane w zapewnianie studentom najlepszych zasobów na ich przygodę z projektowaniem. Wybierz nas już dziś, aby rozpocząć swoją i przekonaj się, dlaczego wyróżniamy się designem.

Lokalizacje

  • Randburg

    Greenway,118, 2193, Randburg

    pytania