Keystone logo
Gustavus Adolphus College

Gustavus Adolphus College

Gustavus Adolphus College

Wstęp

Gustavus Adolphus College to wysoce selektywna, prywatna, koedukacyjna, stacjonarna szkoła sztuk wyzwolonych, stowarzyszona z Evangelical Lutheran Church in America (ELCA). Założony w 1862 roku, w całej swojej historii cenił swoje luterańskie i szwedzkie dziedzictwo. Uczelnia kieruje się pięcioma podstawowymi wartościami: doskonałością, społecznością, sprawiedliwością, służbą i wiarą.

Gustavus Adolphus College to związana z kościołem, mieszkalna uczelnia sztuk wyzwolonych, mocno zakorzeniona w swoim szwedzkim i luterańskim dziedzictwie.

College oferuje studentom o wysokich aspiracjach i obiecuje edukację w zakresie sztuk wyzwolonych o uznanej doskonałości zapewnianą przez wydział, który ucieleśnia najwyższe standardy nauczania i stypendium. Program Gustavus ma na celu doprowadzenie studentów do opanowania określonego obszaru studiów w ogólnych ramach, które są zarówno interdyscyplinarne, jak i międzynarodowe.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Saint Peter

    West College Avenue,800, 56082, Saint Peter

    pytania