Keystone logo
Haarlem Campus

Haarlem Campus

Haarlem Campus

Funkcje kampusu

Niezwykłe doświadczenie życia i nauki

Studia w byłym więzieniu.

Teren dawnego więzienia Cupola zostaje przekształcony w kampus uniwersytecki: nowoczesne i najnowocześniejsze środowisko nauki z salami lekcyjnymi, zapleczem laboratoryjnym, miejscami do pracy i spotkań, inkubatorem start-upów, kinem i kawiarnią Cupola – w kultowy zabytek historyczny.

Bliskość centrum miasta i zielone płuca wokół kopuły, wyposażone w słoneczne tarasy, 240 studiów studenckich, supermarket i węzeł „zielonej mobilności” uzupełnia ekosystem budynku i zachęca studentów do odpoczynku i zwiedzania.

Poczujesz energię, wchodząc do historycznego budynku przekształconego w think tank pełen innowatorów, badaczy i myślicieli przyszłości, którzy spotykają się, aby tworzyć przyszłościowe pomysły.

Życie na kampusie w najlepszym wydaniu

Nasz kampus w Haarlemie to znacznie więcej niż tylko połączenie nauki, pracy i życia. Haarlem Campus reprezentuje społeczność oferującą dużo przestrzeni do współpracy i wymiany.

Networking i wydarzenia

Liczne wydarzenia, zajęcia rekreacyjne i obiekty, a także wspólne projekty na terenie kampusu gwarantują opcje sieci społecznościowych i spotkań krzyżowych, które pomogą naszym uczniom zbudować większą sieć poza klasą.

Żywa i bezpieczna lokalizacja w centrum miasta

Krótkie odległości na terenie kampusu i do centrum miasta Haarlem uzupełniają obiecujący ekosystem zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa, rodzinne odczucia, a także miejsce spotkań dla edukacji i badań, instytucji wiedzy, firm i miasta.

Mieszkalnictwo i zielona mobilność

Kopuła i jej otoczenie oferują unikalne połączone doświadczenie życia i nauki w ramach wspólnych i indywidualnych usług w zakresie przedsiębiorczości i rozrywki. Krótkie dystanse na terenie kampusu oraz wypożyczalnia rowerów umożliwiają nieskomplikowaną i zieloną lokomocję.

Odległość rowerowa od morza

Dwie z najsłynniejszych holenderskich plaż są łatwo dostępne na rowerze lub w ciągu 25 minut jazdy autobusem od centrum Haarlemu.

Zandvoort i Bloemendaal są otoczone dzikimi wydmami, a każdego lata temperatura wzrasta do 32 stopni, przyciągając setki holenderskich mieszkańców z całego kraju.

To idealna lokalizacja dla każdego, kto potrzebuje świeżego powietrza, zmiany perspektywy oraz nabrania nowej energii i kreatywności.

Miasto Haarlemu

Nasz kampus znajduje się w Haarlemie, mieście o niezwykłej historii, oferującym wspaniałą kulturę, kawiarnie, sklepy, restauracje i życie nocne. Poza tym siedziba niektórych z najlepszych muzeów i światowej sławy sztuki w Holandii jest regularnie wybierana jako jedno z najlepszych miast na zakupy w kraju. Własny, tętniący życiem puls, tworzony przez zabytkowe drogi wodne, brukowane uliczki i starożytne budynki, zapewnia nieskazitelną inspirację i pierwszorzędną rozrywkę.

Poza tym kulturalny urok historycznego miasta, jego bliskość i często kursujące pociągi do Amsterdamu oferują przestrzeń dla innowacji gospodarczych oraz wizji przedsiębiorczości. Do Haarlemu trafiły zwłaszcza firmy z dobrze zapowiadających się sektorów, w tym młode firmy cyfrowe, kreatywna produkcja, gospodarka o obiegu zamkniętym, a także nauki przyrodnicze i zdrowie, tworząc centrum dla wysoko wykształconych specjalistów i przedsiębiorców.

Tylko rzut kamieniem od Amsterdamu

Życie w Haarlemie ma wiele zalet.

Miasto urzeka pięknymi kanałami, tętniącą życiem społecznością i plażami tuż za rogiem. Kolejną decydującą zaletą Haarlemu jest bliskość serca Holandii – Amsterdamu.

Do stolicy Holandii można dojechać w 11 minut pociągiem do 148 razy dziennie i zapewnia dostęp do kultowych zabytków, głębokiej kultury i pięknych krajobrazów.

Przygotuj się, aby stać się zdolnym do prowadzenia i organizowania zrównoważonych i integracyjnych procesów zasobów ludzkich, uzupełniania analizy danych w obszarze marketingu i obsługi klienta oraz wspierania bardziej strategicznych operacji zarządzania zmianą.

    Lokalizacje

    • Haarlem

      Koepelplein,1C, 2031 EL, Haarlem

    pytania