Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Wstęp

Witamy w HAMK

Jesteśmy zespołem około 9000 osób kształtujących przyszłość biogospodarki, zdrowia, edukacji, biznesu, designu i technologii. Nasza obecność obejmuje siedem kampusów, online i na arenie międzynarodowej. Zapewniamy naszym studentom, pracownikom i partnerom wyjątkowe narzędzia i środowiska do wspólnej pracy i współpracy w celu wykonywania użytecznych działań.

HAMK znajduje się w południowej Finlandii. Nasza długa historia sięgająca 1840 roku pozwoliła nam stać się konkurencyjną, nowoczesną uczelnią o uznanej na całym świecie jakości nauczania.

Międzynarodowy Uniwersytet

Zapraszamy studentów z całego świata. Mamy ponad 850 międzynarodowych studentów z ponad 70 krajów, którzy wzbogacają międzynarodowe środowisko HAMK . Oferujemy globalne środowisko, w którym studenci spotykają się z różnymi perspektywami kulturowymi i zdobywają międzynarodowe kontakty, które są cenione przez pracodawców na całym świecie.

Studia z HAMK

Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci 11 programów studiów w dziedzinie inżynierii, biznesu, informatyki, projektowania, rolnictwa i leśnictwa. Dzięki szerokiej gamie dostępnych specjalizacji masz moc kształtowania swojej przyszłości i maksymalnego wykorzystania swoich wyjątkowych mocnych stron i aspiracji.

W HAMK wierzymy w dynamiczne podejście do edukacji. Nasze studia płynnie łączą teorię, praktykę i rzeczywiste powiązania, zapewniając, że nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale także rozwiniesz praktyczne umiejętności i dogłębne zrozumienie życia zawodowego w swojej branży. Do czasu ukończenia studiów będziesz wyposażony nie tylko w dyplom, ale także w umiejętności, spostrzeżenia i cenne kontakty, które popchną cię w kierunku udanej kariery.

Podczas studiów będziesz miał okazję realizować projekty dla prawdziwych firm, co pozwoli ci wykorzystać swoje umiejętności w działaniu, tak jak w profesjonalnym otoczeniu. Te praktyczne, zorientowane na praktykę studia, z których słyną uniwersytety nauk stosowanych, przynoszą korzyści zarówno tobie, jak i branżom, których będziesz częścią.

Jesteśmy dumni, że mamy 4 jednostki badawcze, które ściśle współpracują z naszymi międzynarodowymi studentami nad różnymi wciągającymi projektami i zadaniami. Ta współpraca otwiera drzwi do nieskończonych możliwości i wzbogaca Twoje doświadczenie edukacyjne.

Przygotuj się więc na ekscytującą podróż w HAMK ! Naszym celem jest wzmacnianie Cię na każdym kroku!

System Jakości HAMK

Systemy jakości fińskich instytucji szkolnictwa wyższego są systematycznie kontrolowane przez Fińskie Centrum Ewaluacji Edukacji. Na podstawie oceny zespołu audytowego HAMK była pierwszą w historii uczelnią wyższą w Finlandii, która uzyskała poziom „doskonały” w obszarze ewaluacji – edukacja.

Koniecznie śledź nas na Snapchacie, a także na Instagramie, Facebooku i TikToK

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Uniwersytet Nauk Stosowanych w Häme

TikTok: hamk_uas

Lokalizacje

 • Hämeenlinna

  Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Riihimäki

   Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

   • Valkeakoski

    Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

    • Forssa

     Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

     • Mustiala

      Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

      • Evo

       Saarelantie 1, 16970, Evo

       pytania